Kızlar kilolu erkeklerden hoşlanıyor mu?

yani var mı ki bilmiyorum merak ettim sadece erkekler bazıları şişman kilolu kızları seviyorlar kızlardada öyle bir ihtimal var mı

Güncellemeler:
teşekkür ederim ilginiz alakanız için 30 kilo vermiştim bu zayıflamış halim trioit bezlerim çalışmıyorda guatır var çok dışlandım özgüven eksiğim vardı aşık olduğunda platonik oldu hep sizde haklısınız esnetik ve sağlık için önemli

0|0
1310

En İyi Kız Görüşü

• Hatta bazı kilolu erkekler, çıt kırıldım erkeklerden daha iyidir. Kilo zengin gösterir insanı :D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Eser Yenenler veya Koray Herduran gibiyse her türlü haşlanırım esprili sempatik ve zeki erkeler olurlar. :)

0|1
    0|0
    • teşekkür moral oldu :)

• Ay rica ederim. :) Ama verebildiğin kadar ver kilo tiple alakası yok sağlık anlamında. Ayrıca mutlu olmayı bil kendinle barışık ol. Moralini düşürme seni seven zaten görüntüne bakmaz konuşmalarınla içini ısıtmalısın kadının. Çünkü biz kızlar görsel değil duysalızdır. :)

• 0|0
    0|0
  • Herkese göre değişir ben hoşlanmam, ama arkadaşlarım arasında hoşlananlar var

0|0
    0|0
    • Boyle diyenler hep gobekli erkeklerle takiliyolar

• Ahahah belli olmaz belki günün birinde göbekli birine aşık olurum, hayat.. Teşekkürler bu arada :) @lord28

• Rica ederim. Ama asik olmamaya dikkat et hadi bye ;D @edalii

• Göbekli değil ama hafif kalıplıysa fena durmaz. Ama aşırı kilo bence hoş değil

0|0
    0|0
  • Hic dusunmedim kendi adima ama bir arkadasim hafif göbekli erkeklerden hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • var tabi

0|0
    0|0
  • Hoslanmam

0|0
    0|0
  • Ciks sevmem :D

0|0
    0|0
  • kilodan kastin ne kadar kilo?

0|0
    0|0
  • eevet gorunce üstüne atlıyoruz

0|0
    0|0
  • Diyetisyen oldugum icin zayiflatir oyle severim

0|0
    0|0
  • Sempatikse sorun degil :D benim flort ettigim biri vardi kilolu fazla dikkat etmedim yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dostum sırf sevdiğim kız tipsizim kiloluyum diye benimle dalga geçip benim sınıfta kalmama 9 ay boyunca evde oturup stres yapmama neden olmuştu. ve ben 9 ay sonra evden çıktığımda sadece stresten 50 kilo vermiştim köpek gibi peşimden koşan o oldu :) yani kilo tip mip zenginlik odur budur şudur hepsi gelip geçici seni seven adam gözüne baktımı içini gören adamdır dışına bakıp zevke gelen değil şunu anlayın.

0|0
    0|0
    • stres derken nasıl? :)

• düşün hayal et her gün sevdiğin kız zayıf erkeklerle yakışıklı erkeklerle sen ise zayıf çaresiz tipsiz birisin. profilime bak ilk ve son fotoya bak :) ben çaresizliği kendime yediremedim ve vazgeçmek korkakların işidir dedim. kilolu birisin bunu herkes anladı yapacağın şey bir hedefin olması ve asla vazgeçmemek

• anladım çok saol :)

• Kişiden kişiye değişir seven var sevmeyen var.. Ancak şöyle düşün 60 kilo altında bir kız 100 kilo civarı bir erkeği sevemez imkansız diyemem ama onu da yargılamaz da yani.

0|0
    0|0
  • Daha çok hitabet sanatına önem veriyorlar dış görünüşde büyük bir sorun yoksa kiloya tarafsızlar

0|0
    0|0
  • oyle bir dunya yok zayiflicaksiniz spora gidin diyet yapin

0|0
    0|0
    • adam bakti guzel yorum atan kizlar var hemen gizliden cikti hahaha :D cakal seni

• vardır herhalde. hiç az değil çünkü zayıf kız tombul erkek çiftleri

0|0
    0|0
  • Evet diyenlerin hepsi şişko :D

0|0
    0|0
  • öyleyse ben s. çtm

0|0
    0|0
  • İstisnadır

0|0
    0|0
  • benım sevgılım 45 kılo ben 95 yanı sevıyolar :)

0|0
    0|0
  • Löp löp et sevenler varmış biz öyle duyduk :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...