Bı bakarmısınız?

Erkekler değer verdıklerı Kızlamı konuşamaz sureklı göz göze geldıgı kız buysa neden konuşmaz onla kız konuşmalımıdır onla yoksa onun konuşmasını mı beklenmelı kızda hoşlanıyorsa ondan

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler bazen çok hoşlandığında kendini yetersiz bulur reddedilme korkusu olduğundan cesaret edip gelemez. Bu korku cesaretle de ilgili değildir aslında kaaybetme korkusudur.

0|0
    0|0
    • Bende konuşamıyorum kaybedincem dıye o nıye yapmıyo dıyorum sureklı cevresı Genıs yanı kızlar pesınde koşuyor ama bız ne zaman karşılaşsak gözlerımın içine Bakıyor

• Diğerlerini kaybetmekten korkmuyor seni kaybetmekten korkuyor demekki

• Teşekkür eig için

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ona karsı bir şey his ediyorsan onu bekleme konus başka seçenekler araya girebilir başka bir kız yani

1|1
    0|0
    • Cevresınde zaten kız dolu ne zaman karşılaşsak gözlerımın içine Bakıyor sureklı

• Sen hoşlanmadığın kişinin gözlerının içine bakarmısın

• Evet bakarım :)))

• yahu böyle bir genelleme yok !!! kimi konuşur kimi konuşamaz. İnsan günündedir bazen konuşma enerjisi vardır bazen yoktur. Sen sevgilin mi olsun istiyorsun :)

0|0
    0|0
  • Eger sende ondan hoslaniyosan caktirmadan ona yanasmalisin.
    Agzindan laf almalisn eger kimse yoksa hayatinda ve aklinda sen bir kizsin aklini kullaniraan o cocugu parmaginda oynatirsin ;)))

0|0
    0|0
  • Kimin konustugu onemli degil. Utangactir belki konusamiyordur. Sen git konua

0|0
    0|0
    • Kızlar pesınde Koşuyor cevresı Genıs yanı bana cevap vermezse dıye korkuyorum ama ne zaman karşılaşsak Gözlerimin içine bakıyo sureklı

• cok karisik yazmisin. bakmakla bisey olmaz yok o bana bakti yok o suna bakti bakma mevzusunu kapatin. yanina gelip konusana kadar ipleme.

0|0
    0|0
    • Neden pekı

• Hoşlanmıyorsa nıye Gözlerımın içine bakıyo her karşılaştığımızda

• hala bakmak diyosun dedigimi yap. niyetini anlarsin.

• ikinizde konuşmazsanız ilişki güme gider yazık olur o açılmadı sen açıl.

0|0
    0|0
    • Nasıl konusucam hıc cesaretım yok

• benimde yok ama olmalı yoksa arkasından el sallarsın net.

• Onu görünce heyecanlanıyorum yazmaya kalksam ne yazacağımı unuturum :) o neden yazmıyo karşılaştığımızda gözlerımın içine bakıyo hep

• o da senden bekliyor olabilir

0|0
    0|0
  • Aynen kaybetmekten korkuyorum çok net bakışmamıza rağmen konuşamıyorum

0|0
    0|0
    • Baska kızlarla konuşuyosan dimi :) en yakın zamanda onla konus Belkı benım gıbı oda senı beklıyodur

• Iniş en yakın zamanda açılırsın Yanlız kalmasını bekle bencede

• Teşekkürler inş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...