Kapat

Soru saçma gelicek ama bir baksanız yeter?

daha önce burada sormuştum acaba benden hoşlanıyor mu diye. Genel olarak evet denmişti. O dediğim kişi Çıkma teklifi etse kabul etmesem sizce arkadaşlığımiz bozulur mu?

Ondan hoşlanıp hoşlanmadığımdqn bile emin değilim. 5 senelik arkadaşım olduğu için mi yoksa gercekten hoşlandığım icin mi bilmiyorum ama onun görünce genel olarak hep gülümsüyorum. Teklif etse ve ben kabul etsem ve işler yürümese arkadaşlığımız bozulur ve bunun Olmasını istemiyorum. Fazla ortak yönümüz yok ama yakışıklıdir kendileri. Ve 5 senelik arkadasım olduğunu tekrar Söyleyeyim. Sizce napayım ben?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir benzerini yaptim en yakin arkadasima ondan hoslandigimi soyledim su an eskusi gibi diiliz ama sonradan hoslanmadigimi fark ettim en yakin arkadasin olunca kiskaniyosun onu falan ama kesinlikle bu asik oldygun anlamina gelmez eger deger verdigin biriyse duygularina yenik dusme onun da seni sevdigine emin ol

1|0
    0|0
    • Öyle bir arkadas (?) ki onla FIFA oynuyoruz ben futbol kurallarının çoğunu bilmiyorum dedim. Beni zorla oturttu ve terimlerini ezerletti. Normalde olsa Kalkıp giderdim ama gitmedim yani o kadar deger veriyorum ona.

• Biz dost gibiydik birbirimiz hakkinda herseyi biliyoduk ama ben bozdum arkadasligimizi ve su an cok pismanim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Orta yönünüzün olmaması nasıl sevgili olunacak? Duygular gerçek olmalı samimi saf olmalı ki ilişki güzel olsun.. Arkadaşlıktan sevgili oldun diyelim ve sonradan ayrıldınız.. Bir daha arkadaşlık kesinlikle olmaz!!!

0|0
    0|0
  • Evet de

0|0
    0|0
  • Agirdan SAT

0|0
    0|0
  • Kabul etmezsen konusmaz senle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...