Sanalda yeni tanıştığınız kişiye kendinizle ilgili yalan söyler misiniz? Detay içerde?

Sanalda, hayatınıza birden şaibeli birisi girdi, sizinle tanışmak istiyor. Sohbet falan derken kendinizle ilgili sorular sormaya başlıyor, bu kişiye doğruları mı söylersiniz yoksa yalan yanlış bilgiler mi verirsiniz?

0|0
75

En İyi Erkek Görüşü

• Sanaldan şaibeli bir şekilde girmişse hayatıma ona bazı gerçekleri söyleyebilirim. Örneğin ismimi ne iş yaptığımı söyleyebilirim. Ama bazı şeyleri zamanla ona güvenerek anlatırım.
    Sanal alem gerçek dünya gibi değil, karşıdaki kişinin ne düşündüğünü kestiremezsin.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalan soylemektense o mevzu hakkinda konuşmam. bazan da bir soruya basliyorlarki, cv istiyor sanırsın. Adı üzerinde sanal yalana ihtiyaç yok

0|1
    0|0
  • Dogrulari soylerim yalan soylersem ne degisecek ki? Sadece vicdanim rahatsiz olacak. Ben kotu olacagim. Dogruyu soylerim.

0|0
    0|0
    • Hayatına birden giriyor ve sohbet arasında sizinle ilgili sorular soruyor? Daha yeni tanışmışsınız?

• Evet sorabilir ona çok çok ozel bilgilerimi soylemem tabi guvenmem sonucta ama sehrim adim hobi v. s bunlar soylenir ilerde konusma devam ederse guvenirsen dogrulari anlat yoksa guvenmezsen konusmak zorunda degilsin.

• Hayir, neysem o

0|1
    0|0
    • Hayatına birden giriyor, sohbet arasında sorular soruyor?

• Hiç bilgi vermem ben.

0|1
    0|0
    • Sonraları iyi arkadaş olsanız?

• Arkadaş olursak verebilirim zamanla ama bir anda vermem tabiki bilgilerimi. İnternet kötü niyetli insanlarla dolu maalesef.

• Anladım. Teşekkürler

• Her zaman doğruları söylerim.

0|1
    0|0
    • Peki hayatına damdan düşer gibi girse, sorular sorsa?

• Her şekilde doğruları söylerim.
      Yalan söyleyecek bir durum yok çünkü sanalda olsa

• Peki teşekkürler

• sen niye gizlisin? :/

0|0
    0|0
    • Öyle olması gerekiyor

• deme niyeki :/ ?

• Sen niye gizliden cevap veriyorsun peki :D

• yalan söylemek yerine, hiç söylememeyi tercih ediyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yalan söylemem diyen yalan söyler 😊😊 çünkü sanal ortam sadece yazılarını biliyorsun tanımadığın birinin doğru söyleyip soylemedigini bilemezsin sonuçta aynı şekilde bende söylesem karşımdaki nasıl bilebilirki dogrumu yalanmi iki ucu b... lu değnek yani 😊😊😊

0|1
    0|0
    • Aynen karşıdakinin ne düşünüp planladığını bilmiyorsun. Ve hayatınıza birden giriyor

• sanalda benim takip ettiğim birisiyle ben tanışmak istersem samimi ve dürüst anlatırım kendimi, ama şaibeli bir şekilde beni bulmuş tanımaya çalışıyorsa onunla dalga gecerim yalanlarda söylerrim ne zamanki samimiyetine inanırım güvenirim o zaman doğruları söylerim, şaibe diyorsun kuşku varsa uzak durmak lazım

0|0
    0|0
  • Yalana ihtiyac duymuyorum

0|1
    0|0
    • Peki zorunda kalsan?

• Orneklermisin, yalana ihtiyac nasil duyariz mesela..
      Yani yalanin manasini bilen kalkismaz, hele ki mutlaka bigun aciga ciktigindaki utancin boyutu dusunulemez.
      Bana gore zorunlu hal yoktue

• hayır

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...