Neden artik kimseden cikma teklifi almiyorum sorun bendemi?

merhaba ks uyeleri ben eskiden cok cikma teklifi alan begenilen biriydim, ama simdi nerdeyse 4 senedir yanlizim kimse yok kimse cikma teklifi etmiyor begendigim biri varsa bakiyorum hatta oda karsiik veriyor ama konusmaya yanasmiyorlar esegin trene baktigi gibi bakiyorlar yolda falan ama kimse konusamiyor sebebi nedir benim sorunummu yoksa sorun onlarda mi cunku degil degil hepsi oyle ne oluyor erkelerin neslimi tukeniyor ne :(

ben genelde yanliz takilirim tek tabanca cok bakimliiym kendime bakarim ama agirbasliiym herseye gulmem ne biliym oyle iste benim tanimadiklarim benle tanisin isitiyorum nasil olacak bu cunku genelde tanimadiklarimdan hoslaniyorum da ondan :D

Güncellemeler:
arkadaslar sorun ciddi tamam bekarlik sultanliktir ama oda ir yere kadar biktim ya valla opusmeyi unutuum :D

yardimci olun allah rizasi icin benim yapmam geren sey ne burada begendiigm ekekleri baska kizlara kaptirmaktan biktim artik

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çıkma teklifi alırdım diyon da asır geçmiş 4 yıl olmuş surat falan dağılmış yaşlanmışsın heralde 4 yılda :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• bu da benim gibi şizofren :D bende tanımadığım kızlar ters teper diye gidip konuşmuyorum ve benim de kız arkadaşım yohh :D o zaman kızlarında nesli tükeniyor :D bakma sen böyle daha iyi kafan rahat olur

0|0
    0|0
  • harbi garip bir konuda yardım istemişsin ama üzülmeden de edemedim hani. sen git konuş belki şansın döner.

0|0
    0|0
  • burada kimi beğendinde kime kaptırdın acaba? buradaki onca erkeğin burdan sevgilisimi var O. o? bak kafam karıştı şimdi :D

0|0
    0|0
  • bir tane vine var yeminle tam senin soruna cevap ama link yok işte :D

0|0
    0|0
  • aynen bende de aynı durum var yaa bnde unuttum öpüşmeyi

0|0
    0|0
  • Erkekler nadasta bırak hasat zamanı gelsın ya da Mart ayı :D

0|0
    0|0
  • Eskiden diyosun adı üzerinde eskimişsin sen :p
    Modan geçmiş :p
    Yaş kaç oldu böyle oldu :)

0|0
    0|0
  • Biri cikip seni uzecegine bekle daha iyi sen gozune kestir birini takip et onu 😉

0|0
    0|0
  • insanlara karşı seni sadece seyirlik yapan neyse onu bulup düzeltirsen sorun ortadan kalakar

0|0
    0|0
  • Devir degisti erkekler kizlarin pesinden kosmuyor artik tam tersi oldu :)

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende sen daha iyilerine layıksın

0|0
    0|0
  • valla cok cıkma teklıfı gelen teklıflerı degerlendırmıyorsa baska bır fırmaya donerler ;)

0|0
    0|0
  • Bekarlığa Sultanliktir nabican boşuna baş ağrısı başka bişey değil bence tek takılman daha iyi.

0|0
    0|0
  • Ozele gelirmisin yardimci olacam sana

0|0
    0|0
  • Eminim ki canın istiyodur şimdi :)

0|0
    0|0
  • Benimle çıkarmasın?

0|0
    1|0
  • büyüyorsun evlat.

0|0
    0|0
  • Gizli olmayaydin egon patlama yapmisti simdiye

0|0
    0|0
  • Benle tanismamissin sen yaa :D

0|0
    0|0
  • Benimle çıkarmsın?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 1

• Acik yazsaydin cokk gelirdi tekliff sevgili gizli :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...