Sizce bunca aradan sonra ve ortak bir şey olmadan olur mu?

İnsanların fikirlerini, yorumlarını, düşünceleri ve önerileri benim için çok önemli olduğu için burada sormayı istiyorum. Benim sevdiğim birisi var ve ben çok farklı yerdeyim o çok farklı yerde. Yani ayrı şehirler deyiz. Onunla 3-4 sene önce dershane ortamında tanıştık ve sadece sınıf arkadaşıydık. Tabi ben o zamanlar onu çok sevmiştim ama bir türlü belli edemedim ya da kendimi ifade edemedim. Ayrılmaya yakın kendisine direk mesaj aracılığı ile ondan hoşlandığımı belittim ve sonuç tekrar dönmedi bile. Unuturum düşüncesiyle geldik üniversiteye yıllar geçti ve şimdi ise üniversitem bitecek. Ama o gün bu gündür hiç unutamadım. Hep sosyal medya aracılığıyla çok bilgide olmasa takip ettim. Resimlerine baktıkça, nasıl ifade edeceğimide bilemiyorum, bir üzüntü kapladı içimi yıllarca. Tabi yıllar geçti kolay değil. Bu hep böyle mi sürecek diyorum kendi kendime ve bir şeyler yapmam lazım. Öyle gelip geçi de değil benim için ciddi düşündüğüm birisi yoksa bunca sene niye unutmayım ki? Sizce ne yapabilirim. Önerileriniz olsun yorumlarınız olsun çok önemli benim için. Sizden yardım bekliyorum.

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir araya gelin mutlaka. Ona bir sekilde hislerini gozlerının ıcıne bakarak soyle :)

0|0
    0|0
    • Keşke görüşsek. O zaman her şeyi hallederdim ve bir sonuca ulaşırdım. Bahsettiğim gibi çok uzakta ve irtibatımız yok. Konuşmuyoruz ve hatta arkadaşlarda bile ekli değil.

• Yahu elbet bir yolu vardır, facebook twitter instagram vs. Adını soyadını bilmen bile yeter.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...