Kapat

Bu kızla nasıl tanışıcağım ya? :/?

Arkadaşlar, uzun zamandır bir kızla tanışmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum. Kendisi en yakın arkadaşımın liseden arkadaşıydı, arkadaşıma söylememe rağmen beni karıştırma deyip duruyor. Bende daha fazla ısrar etmek istemedim. Facebook'ta arkadaş olarak ekledim kabul etti. Fakat "kimsin, neden ekledin beni" diye sormadı bile. Eğer sorsaydı bu kadar zorlanmazdım. Şimdi yazmaya çekiniyorum çünkü o kadar abaza insan var ki, kızları ekleyip yazan onlarda bir farkım olmadığını düşünmesinden endişeleniyorum. Oysa inanın kötü bir niyetim yok sadece tanışıp arkadaş olmak istiyorum. Kızın twitter'da yazdıklarına bakıyorum mutluluk arası gelip gidişlerini okudukça kendime engel olamıyorum. Rüyalarıma giriyor, ağladığını görüyorum. Onu kurtardığımı görüyorum. Hayatım da ki bütün arkadaşlarımla konuştuğum zaman onlara hep iyi geldiğimi söylerler, hep fikirlerimi almak isterler. Dolayısıyla ona da iyi geleceğimi düşünüyorum ama nasıl başlamalıyım kafam çok karışıyor ne yapmalıyım bilmiyorum. Yazarsam cevap vermeme olasılığı da var.
Çok okuyan ve bilgili, öz güveni olan biriyim ancak hiç bu denli kasmamıştım kendimi.
Ayrıca, bir sorunum var bedensel engelliyim. Bu yüzden kaale almayada bilir. İnsanlar ilk başta ön yargıyla yaklaşır bana ama tanıdıkça yanıldıklarını anlayıp çok severler, konuştukça sohbetimin çok keyifli olduğunu söylerler. N'apmalıyım sizce arkadaşlar fikirlerinizi almak istiyorum.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanına git konuş. Bence seni anlayacaktır.

0|0
    0|0
    • Gidemem kız denizlide okuyor şu an .

Erkekler Ne Diyor 1

• Git yanına bir konuş anladıgım kadarıyla olnayacak bişey değil kıy paraya git denizliye konuş bir kahve için gerisi gelir

0|0
    0|0
    • Kıyayımda paraya sandalyeye mahkumum açıkladım soruda

Yükleniyor...