Bir erkek niye ciddi iliski istiyorum diye yalan söyler?

bir kızla daha konusmaya başladığı anda niye bunu söyler yalan olduğu belli ciddi iliski zamanla olur bu yalanı söylerken gerçekçi görünmüyor ki erkekler?

0|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi ilişki istiyorum diyerek güvenini kazanır.+1 puan önde başlar senin gözünde... güvenini kazanınca. bir akşam beraber kalma durumu hasıl olur.. mesela bir arkadaşın evinde bir parti sonrası.. sende amann çocuk ciddi zaten bir şey olmaz dersin... sadece dersin.. işte ders bu.. teneffüs zili çaldııı.. haydi kantine :)))

0|0
    0|0
    • kız kalmazsa plan suya mı gitti

• Kalır kalır.. dedim ya güvenini kazanmış olur.. tabiki her erkek böyle degil.. bu taktigi yapan kızlar bile gördüm.. sadece başbaşa gözlerinin içine bakıp uykuya dalmak istediklerimde oldu.. karpuz degilki içini açıp bakasın.. dedin ya kalmazsa ne olur diye.. kalmıycakki. ondan sonraki davranışlarını görecek.. kolay lokma degilim demeyi bilmeli insanlar...

En İyi Kız Görüşü

• "Seninle ciddi bir ilişkideyim" derse yalan olur ama "ciddi bir ilişki istiyorum" derse yalan olduğunu anlamanız mümkün değil. Adam istediği şeyi belirtmiş. Size hemen yarın "evlenelim" dememiş ki. Ah bu bazı Türk kızları...

0|0
    0|0
    • evlenelim anlayan kim? ciddi iliskiden kastım evlilik degil uzun sureli iliski. rus kızlarında anlayış baska oluyor herhalde

• aramızdaki fark bu siz insanların yorumlarına göre ben kendi doğrularıma göre yaşıyorum.

• Ben, insanlar okusun da analiz etsin diye yorumlamadım. Analiz gerektirdiği için "bırakın da okuyanlar yapsın onu" yazdım. Anlamayana anlatmak boş...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• ciddi düşündüğü için söyler. eğer niyetin gönül eğlendirmekse defol git anlamında söyler. yani kibar bir şekilde söyler

1|0
    0|0
    • ama bir erkek direk ciddi iliskiyle yaklasamaz gibi geliyor bana bir kıza ilk önce begenir sadece

• sen o tür erkekleri çekiyorsan orasını bilemem. ama herkes öyle değil. dünya senin etrafındakilerden ibaret değil bunu unutma

• Çünkü sen o ilişkiyi ciddilikten çıkarıncaya kadar gerçektende ciddi bir ilişki istiyordur

1|0
    0|0
  • Yoksa seni nasil kendine inandiracak guven kazanacak seni nasil ayarlayacak basit ergenlerin siyledigi yalanlar

0|0
    0|0
    • 26 yasinda ne ergenligi

• O zaman ciddi iliski dusunuyordur evlenmek icin seninle tanismistir bunu bil diyoo...
      yani baska amacla tanisan cok sevgili ayagina yani

• Ayni yalani soyleyen kiz sayisi erkeklere oranlara daha fazla

0|0
    0|0
  • Kızlarla yiyişmenin birinci kuralı yapmış ama tutmamış açık net bilmem anlatabildimmi

0|0
    1|0
  • Hayır yalan söylemezler erkekler gercekten ciddi ilişki ister.

0|0
    0|0
  • Kisiye gore değişir bu.

0|0
    0|0
  • Amaç seni elde etmek

0|0
    0|0
  • öyle diyenden korkulur kız olsun erkek olsun :)

0|0
    1|0
  • Evlilik istiyorsa der

0|0
    0|0
  • Eee yalanı kim atacak?

0|0
    0|0
  • Amacı Kötü

0|0
    1|0
  • :)) ciddi der gecelik ister :D

0|0
    1|0
  • İstediğini elde etmek için

0|0
    1|0
  • Kızlar soleyınce gercek oluyo ama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Muhtemelen kızlar bunu duymak istedikleri için.

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi..

0|0
    0|0
  • yalan sölediği ne malum tatlım.

1|0
    0|0
  • Yo niye yalan olsun

1|0
    0|0
  • onlar gerçekçi olduğunu düşünüyor farkına varamamışlar gerçeğin ama bazı kızlarda şak inanıyor yaa buna

0|0
    1|0
Yükleniyor...