Çocuk 1 haftadan sonra ilgiyi kesti neden olabilir?

Biriyle tanıştım önce konuşmaya başladık bulunduğum şehirde birisi bu face üzerinden tanıştık ama. bir sürü ortak tanıdığımız var. İlk 2 3 gün çok ilgiliydi ya da ilk 1 hafta iyiydi diyebiliriz son 10 gündür hiç ilgilenmedi 2 gündür ise hiç aramadı bir anda kabuğuna cekildi bunalmasın diye aramadım face de online gördüm ve yazdım olayım nedir görüşmek istemiyorsan söyleyebilirdin dedim zaman ver lütfen dedi bunun nedeni me olabilir arkadaşlar kafayı yemek üzereyim face den de silmiyor o online ben online tek. kelime konuşmuyoruz

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Cok ilginç tuhaf muhafaza.. Aa.. Nasıl ya falan dememizi bekleme. Cok büyük ihtimal başka biriyle gorusuyor. Bunu sana açıklayan atacağı icin bir kenarda dursun deyip yuvarlak cvplar veriyor. Case Closed.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin bunu kesin olarak anlamanın bir . yolu yok. müdür peki ya

• Yasin itibari ile bazı seylere objektif bkabileceğini düşünüyorum. Mesela şenlik olmayan bir durumdan dolayı iletişimi kesmiş biri en basitinden sana karşı pk bisy hisstmyrdur. Dediğim gibi listedesin ama ksnlikle ilk sırasında değil. O yüzden seçenek olma. daha fazla sartlanmadan uza gitsin.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Çirkınmısın :)) pc den cekılen fotolardan mı koydum, üst güzel alt , vapur mısalı , senı görünce korkmuş olabılır :))

0|0
    0|0
    • Yok beğendiğini hissedebiliyorum :) kaldı ki çok ağır biri olmasına rağmen bitanem lafını bile duydum bir kez kendisinden beğendiğine söylemezdi oyle

• Bu arada vapurdan kasır nedir mesela kaç kalça. ölçüsü çok mer eğitimsiz beylerin vapurdan kastınızı :)

• Resimmmmmm :)))) patates tıplımısın yoksa

• Aklinda baskalari okalari olabilir ya da kimseyle konusmak istemiyordur safece seninle alakali hirsey degildir

0|0
    0|0
    • Şenlik bir durum yok zaman ver dedi zaten evet

• Dikkatini cekicek seyler yap ya da muhabbetler biraz bel alti olsun gor bak senden baskasina mesaj atiyormu

• İlgisini yitirmiştir.

0|0
    0|0
  • ya senin hakkında kötü bişey duymustur ya da bilmeyerek onu sogutucak bişey yapmışsındır.

0|0
    0|0
    • Mesela. sen bir kizzzz hakkında ne duysan soğursun

• bilmem baskasıyla bişeyler yasadıgını duyarsam sogurum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...