Kapat

Merhaba arkadaşlar. bir insan değişmek için neler yapmalı?

Nereden başlamalı? Bunlar
konuşması olsun davranışı
olsun. Bunun gibi şeyler. Farklı
birisi olmak önceki halinden
daha farklı insanların bunu fark
etmesi. Bunlar için neler gerekli.
Gerçekten yardımcı olabilecek
akıl verecek birileri var mı?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Eksiklerini görüp kendini o yönde geliştirmen konusunda sana en çok yararı olacak kişi yine sensin. Seni senden iyi kimse tanıyamaz. Kendini iyi gör ve ona göre çabala buradaki kimse seni tanımıyor insanların verecekleri tavsiyeler sana uymayabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Once kendisini degistirmeli kimse icin kendinden odun vermemeli, insanlarin peslerinden kosarak kendi hayatini geriye birakmamali, hayatini hedeflerini insanlar icin ertelememeli. Kendin gibi olmali. Bazen kafana takildigi zaman yaa insanlar nerden nereye geldi ama ben hala ayni noktadayim sorusunu kendisine sormamali.
    Bu cevabi verdim cunku sormus oldugun soruda aslinda bunlarin cevabini merak ettigin geldi icimden...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yardımcı olduğunn için söylediklerini uygulamaya çalışıcam

• dediklerin çok doğru teşekkür ederim :D

• Rica ederim ;)))

• Önce dolap değişir kendine saygını arttırman için giyimine dış görünüşüne özen göster şu an olan arkadaşlarından memnun değilsen irtibatı direk kes yeni arkadaşlıklar kur kitap olumak ve film izlemek gibi aktivitelere yönelebilirsin :)

0|0
    0|0
    • sosyal bir ortama girip kendini değiştirmeye başlayabilirsin diyosun yani :D

• bir insanı asla değiştiremezsin

0|0
    0|0
  • Bosuna ugrasma degismiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• "olmak istediğin kişi olmaya çalışırsan, içindekini de kaybedersin".. değişmek mümkün değildir. sadece insanın bilgi birikimi artar, o kadar.

0|1
    0|0
    • zaten bende bitek onu istiyorum

• iyi o zaman teşekkür ederim ederim yardımcı olduğun için

• reca ederiz. iyi akşamlar :)

Yükleniyor...