Kapat

Dövmeli erkekler daha mı çekici gelir?

dövme yaptırmak istiyorum ama bunu illa bir kadın begensin diye değil yakışacagını düşündüğüm için yaptıracağım kadınlar sizce dövmeli erkek tercih edillir mi? bir de hangi bölgeye yaptırsam daha iyi olur?
  • koluna yaptır
    A seç
  • bacağına
    B seç
  • boynuna
    C seç
  • göğsüne
    D seç
  • sırtına
    E seç
  • hahhh şahdın şahbaz olursun dövmeyle.
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
dövme olmalı mı?
dövme sart mı?

0|0
153

En İyi Kız Görüşü

• Yaptır yaptır bencede çok çekici tek göğüsünden başlayıp elinin üstüne kadar yaptır oha bak hatta harika olur düşününce bile mest oldum hahaha :D

0|0
    0|1
    • ya çok kararsızım dediğin gibi yaptırmaya karar versem bu seferde sağ kol-göğüs mü yoksa sol mu diye ikilem yaşayacagım :(

• kol bileğimden omuzuma oradan da göğsüme kadar giden bir dövme bence de iyi olur. renkli dövme sevmem ama senin fikrini de merak ettim. @ceylingnl

• Aynen siyah olsun renkli sana gitmeyebilir ama ufak birşeyler istiyosan tabi gogusune yaptır sadece. Ben bana çekici geleni söyledim kafanı karıştırmayim yani :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• dövme şahane ben bayılıyorum ama sikko bir şey yaptırma yani mahvedersin kendini :D boyun diye oyladım ama sırt da harika sons of anarchy izliyorsan adamların hepsi harika

0|0
    0|0
    • 1-the walking dead
      2-game of thrones
      3-lost
      4-prison break
      5-breaking bad
      6-revolution
      7-dexter
      8-spartacus
      9-Oz
      10- rome bunları izledim burdaki adamlar da iyiydi

• ya ben lana del reyin blue jeans klibinde oynayan adama hastayım adam alnına dövme yyaptırmış ve yakısmıs yani sağlam bir dövme yaptırırsan kesinlikle daha çekici olur

• alnıma yaptırmam ama kolumdan göğsüme kadar düşünüyorum

• Kişiye göre değişir çok itici aşırı dövme yaptırmazsan yakışır bence..

0|0
    0|0
  • Dövmeli erkek çekici olur nerene yaptıracağın da fiziğine görünüşüne kalmış bir şey.

0|0
    0|0
    • kolumdan göğsüme kadar ne dersin olur mu? @suruppp

• Bilmem olabilir boyunda da güzel duruyor.

• Boynuna yaptir

0|1
    0|0
  • Boynuna.

0|0
    0|0
    • boynuma olunca da herkes görebilecek ben daha cok sevdiciğime özel olsun istiyorum onun görebilecegı yerler tercıhım @buseednc

• O zaman sırtına yaptır, kol bacak cok klasik

• tamam 5 5 5 :D @buseednc

• dövme şart değil tabi ki

0|0
    0|0
    • şart degıl ama olsa nasıl olur?

• İtici buluyorum dövmeyi

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • Yo hyr

0|0
    0|0
  • sırt ense

0|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • göğsüne

0|0
    0|0
  • hahhh şahdın şahbaz olursun dövmeyle.

0|0
    0|0
    • O benim yorumum baska birsey yaz sen

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaptir ama gösteriş olsun diye değil yoksa pişman olursun senin için anlam ve deger tasiyan bir model olmali bende;
    Şükrü Saraçoğlu stadi var futbol topu ve krampon var futbol oynadigim için birde canimdan çok sevdiğim annem ve babamin evlilik fotografini vucuduma kazittim hiçte pişman değilim :)

0|0
    0|0
  • Seni seven olduğun gibi sevsin. Ötesi boş.

0|0
    0|0
  • Usta iyi düşün sonrasında pişmanlık olabiliyor yaptırırken büyük bir heves ama ilerki yıllarda sıkıyor harbi

0|0
    0|0
Yükleniyor...