Tanışma sorunsalı (kızların görüşüne ihtiyacım var)?

1 aydır hoşlandığım bir kız var üniversiteden fakat tanışmıyoruz ve ortak tanıdığımızda yok gerçekten tanışmayı çok istiyorum fakat kendimden emin olamıyorum bir bakıma özgüven eksikliği diye düşünüyorum. Bazı arkadaşlarımın bu durumdan haberi var ve benden habersiz gidip kıza bahsetmişler şöyle böyle senden hoşlanan bir arkadaşımız var falan diye kızda olur tanışırız gibi bir şey demiş ama ben hala gidemedim yanına ve kızla konuşan arkadaşlarımla birlikte iken bir kaç kere göz göze geldiğim oldu kızla yani benden artık haberi olmuş olabilir ama arkadaşlarımın konuşalı 1 hafta geçti ve ne yapsam diye kara kara düşünmeye başladım sizce en kısa zamanda gidersem yanına tepkisi ne olabilir veya gitmeli miyim gitmemeli miyim

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Bencee en kısa zamanda git ve konuş tanış.. Geç kalmış gibi de davranma. Her şeyi ağırdan alıyor gibi gayet doğal bir tavırla konuş. bir hafta uzun bir süre değil ama uzatırsan eğer kızın gönlü varsada olmaz bu iş ona göre ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bayılt eve götür sonra ne oldu neden burdayım diye sorarsa senin hayatını kurtardım de sana aşık olucak sonra evlen ilk çocuğuna da benim ismimi koy :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayyyyy artık biri de beni dinlesin herkese söylerim bunu git ve sakın utanmadan konuş hiçbişeycik olmaz

0|0
    0|0
  • E bu kadar yayılmış gitmelisin. O özgüven eksikliğini de belli etme..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Merhaba henüz ismini bilmediğim prenses günaydın diyerek konuya gir hadi benden bu kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...