Sizce bana karşı birşey hissediyor olabilir mi?

Amerikalı bir arkadaşım var, bir akrabamın yanında beni de götürdüğü iş yemeğinde tanışmıştık ve facebooktan konuşuyoruz. tanışalı çok da olmadı 2 3 ay denebilir. gayet arkadaşça yaklaşıyordu ama son zamanlarda imalarda bulunmaya başladı, bir kere çok güzelsin dedi sonra benim kek pasta tarzı şeyleri iyi yaptığımı bildiği için bana da yapsana dedi ben de olur tabi dedim ama kalp şeklinde olsun dedi anlamamazlıktan geldim üstüne basa basa bikaç kez söyledi. eski sevgililer mevzusu açıldığında ailemin eski sevgilimi istemediğini bu yüzden ayrıldığımı anlattım. katolik biriyle evlenecek olsan onaylarlar mı dedi (bu arada kendisi katolik) mesleği falan da iyi uçak mühendisi, kültürlü birisi. ama neden benden hoşlanmış olsun ki? orada çok güzel kızlar vardır sizce yanlış mı anladım? kendimi ezik hissediyorum adamın memleketi aşağıda resmini koyduğum yer
https://www.manzara.gen.tr/w1/New-Jersey.jpg

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler yalnızca güzel kızlardan hoşlanmazlar düşüncenle batırmışsın. İkinci batırışın ise NJ'nin her yerinin lüks olduğunu zannetmen.

0|0
    0|0
    • kendisi de çok yakışıklı değil ama iyi anlaşıyoruz hoşlanma ihtimali var mı sence? bu arada ben de doktorum

• Anlattığın kadarıyla söylüyorum ki bence hoşlanıyor , iyi anlaşırsınız ikiniz aslında.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• niye hoşlanmasın ki? ya yatağa atmış çalışıyor ki buna pek ihtimal vermiyorum ya da cidden hoşlanıyor

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...