ÇOK KARARSIZIM ACİL YARDIMLAR LAZIMMM!!!?

Merhaba arkadaşlar. bizim okula bu sene bir çocuk geldi ve ondan hoşlanıyorum. bunu anlamış gibi çünkü sürekli ona bakıyorum ve sürekli peşinden gidiyorum beni görüyor. o da bana uzun uzun bakıyor ve boş bakmıyor anlamlı bakıyor gözleri parlıyor bana bakarken benden 1 üst sınıfta bir kere konuştuk 1 kerede mesajlştık. onunla konuşmak için seslendim duymadı en sonunda kolundan tuttum çektim benden biraz uzun ve çok yakınlaştık sanki beni öpücekmiş gibi kendiside yaklaştı. oda beni takip eder uzun süreli izler ve benim erkek olan sınıf arkadaşım var. bana çok yakın davranıyor sanki sevgiliyiz gibi çoğu arkadaşım sınıf arkadaşımın benden hoşlandıpını söylüyor bende öyle düşünüyorum. her neyse hoşlandığım çocuk beni sınıf arkadaşımla dolaşırken gözüyor ve bana kızgın bir bakış atıyor. sizce hoşlandığımı anladımı ve benden hoşlanıyormu? lütfen yardım edin. ve ve hoşlandığım çocuk benim yanımdan geçerken bana dokunmak için elinden geleni yapıyor. onu sevdiğimi söylemem doğru olurmu? söylemejten korkmuyorum sadece arkadaşlı benimle alay eder diye korkuyorum.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Git şansını dene ;) en kötü karar kararsizliktan iyidir , bide sınıf arkadasina da soyle daha dikkatli olsun ;)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• dene bence

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• denemekten zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Seni kıskanmış bende de öyle bir olay oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...