Bana lütfen yardım edin bir erkek nasıl elde edilir?

Arada bana bakarken yakaladığım biri var... ama ben onu çok seviyorum (onu sevdiğimi bilmiyor) ve ondan başka bişi istemiyorum. onu nasıl etkileyip elde edebilirim?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• ver numarasını bana ben arıyıp halledeyim bu işi :D ciddi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaş ortamı aracılığıyla en basitinden ortak arkadaşınız aracılığıyla bir yerlere gidin kafeye ya da herhangi bir yere zaten ondan sonrası gelir hiç merak etme

0|0
    0|0
  • Bir yerlerini açarsan abaza elde edersin, oturmasını kalkmasını ve konuşmasını bilirsen adamı elde edersin..
    Hangi erkeği seçeceğine sen karar ver 👍🙇

0|0
    0|0
  • kardeşim cok basit 5 vakit farz namazı kılıcaksın sürekli dua ediceksin kesin sonuç yok kılmam işime gelmıyor diyorsan gerisini düşün ben denedım bırakmıyorum oldu %100

0|0
    0|0
  • Git konuş açık açık, sen onu etkilemeye çalışırken seni daha havalı ve itici bulma riski de var. Doğal olmadığında her türlü sen kaybedersin.

0|0
    0|0
  • En iyisi mafiaya git de bu erkeki istiyorum de onlar icabına bakarlar senin yerine evinden aldırırlar falan

0|0
    0|0
  • bunu sormak içinmi buraya üye oldun ergenleri almayın diye kaç kere söyledik (18 yaş altı )

0|0
    0|0
  • ulan ne kızlar varya. neyse sen sık sık bak anlasın seni

0|0
    0|0
  • cilveli olacaksın

0|0
    0|0
  • başımıza daş yağacak daşşşşşşşşş

0|0
    0|0
  • ne yaoıyosan işe yaramıs sana bakıyor

0|0
    0|0
  • Git konus

0|0
    0|0
  • Bende sana bir kız nasıl elde edilir diye soracaktım...

0|0
    0|0
    • Yeni bir ecem hotoğlu vakası çıkmasın karşımıza dikkatli ol...:)

• Kim bu ecem yaa

• 14 yaşında müstehcen video çektirip sosyal medyada yankılanan bir vatandaşımız...

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha kaç yaşındasın yahu derdin erkek elde etmek olmuş bu yaşta basitleşmeyin bari elde etmek nedir ya ağırlığınızı koruyun biraz..

0|1
    0|0
    • Ben anlayamıyorum elde etmek, tavlamak, kesmek, dikizlemek, süzmek gibi terimler kullanılıyor , ne kadar kötü tabirler bunlar, her şey ve herkes o kadar ucuzlaştı ki artık yalnızlığımdan üzüntü duymak yerine onunla gurur duymam gerekiyor.

• Kızlar bile erkekleri etkilemenin tavlamanın peşine düştüyse daha ne olsun nereye vardık böyle bizim sokakta oyun oynadığımız yaşlar şimdi cinselliğe erkek tavlamalara düşmüş tıhaf..

Yükleniyor...