Bana karşı olan güven?

Merhaba. Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse haftada 2-3 kızla birlikte olan tabiri bir çapkınım. Hayatımda artık düzenli bir kız olmasını istiyorum. Dün gece bir kızla konuştum ve kız bana karşı gayet yakındı. Kızla tanışma konuşma tarzımdan falan kız bana " çok özgüvenlisin ve sözlerin hareketlerin çok başarılı güvenilmeyecek bir tipsin " dedi. Numarasını falan aldım ve konusuyoruz kızın yakınlığı falan belli ama bana güvenmediği de apaçık ortada. Ona hayatımda birisi yokken ne olduğumu ama varkende gerçekten düzgün olduğumu söyledim. Peki sizce ne yapmam gerekir?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Güvenilir görünmeye calis güven kazanmalisin fakat bu zor bisey sabir lazim. Ama kizlar cabuk etkilenirler sen onunla konuşmaya ilgilenmeye devam ettikçe kiz sana baglanir ve karsi koyamaz. kizlar güvendiği erkeği sevmez sevdiği erkeğe güvenir.

0|0
    0|0
    • Peki sence sıkmadan mesaj atım mi ara ara. Yüz yüze görüşene kadar. Yani anca okulda o da

• Koçlar bide bencil olur demedi deme :))

• Haha burcumun oğlak yukselenin aslan olası ayrı bir sıkıntı :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ona ufak ama tam kalbinden vurabilecek bir jest yap güvenmesini sağlayabılırsın

0|0
    0|0
    • şimdi tanışalı daha 24 saat olmadı. Bugün ilk mesajlaşma günü diye de onu sıkmak istemiyorum az az konuşuyoruz. Yüzyüze tekrar otururuz 2-3 gün içinde. Mesela söz olarak ne yapabilirim

• Kız anlamış halini. düzenli iliskin olsada sıkılırsın sen

0|0
    0|0
    • hayır değil işte. Yakın zamanda oldu kızın bana ihaneti yüzünden ayrıldım. Ki öncesinde 2-3 ciddi ilişkimde kızla birlikte olmadan 1.5 sene gittim her anlamda sevgi vs sorunsuzdu. Bunu sevgili olunca anlıyor karşımdaki ama sorun öncesinde

• ama sonucta bu ondan öncem. Yani bunu ona açık açık söyelebilirim senden once boyleydım sonucta hayatımda kimse yok vs.

• Söylememezlik yapma tabi. belki kabul eder. kimbilirr

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...