Kapat

Her gülüşünde huzur bulduğum bir insan?

Aynı sınftayız. 160 kişilik bir sınıf ve 90danfazla kız var. Ben neredeyse 60-70i ile muhabbet eden birisiyim herkesle aram iyi. Ama birisi var ki her bana baktığında içimi ısıtabilen biri, her güldüğünde yanıma geldiğinde bana seslendiğinde günümü renklendiren biri. Aramızdaki muhabbet çok sıkı fıkı değil ama nası desem bir sıcaklık hissediyorum diğerlerine hissetmediğim bir sıcaklık. Olsa olsa benim sevdiğim kadın bu olur diyorum aklıma başka birini getiremiyorum. Arkadaşlarıyla biraz muhabbetimi ilerlettim gülüşüp eğleneliyoruz oturduğumuzda. İşin sıkıntılı tarafı kıza benim bir arkadaşım aşık. Çocuğun kendisinden duymadım ama birisi kulağıma fısıldadı. Kız ona o gözle bakmıyor zaten. Arkadaşıma rağmen açılmalı mıyım? Ya da keşkelerimin arasına bir yenisini mi eklemeliyim? Belki sizin bir tavsiyeniz olur diye düşünüyorum teşekkürler :)
  • Hoşlandığını söyle
    A seç
  • Bu sevdadan vazgeç
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Sonradan "keşke" dememek için bir cesaret gösterip söylemelisin. Kendin diyosun kız ona o gözle bakmıyor zaten diye. Kız da o arkadasa karşı boş olmasa eyvallah vazgeç bu sevdadan derim ama şu durumda gerek yok böyle bir şeye. Tamam dusunceli olmak iyidir ama insanın bazı durumlarda bencil olması gerekir. İçini ısıtan gülüşü kaybetme bana sorarsan git kıza açıl derim :)

0|1
    0|0
    • Sanırım haklısın bu durum bencil olmayı gerektiriyo gibi hem ne demişler bir kızı bin kişi ister bir kişi alır dimi :)

• İkinci ihtimal için düşündüğümde ne kadar erken reddedilirsem kolay toparlanırım mantıklı :) bu hafta izmire dönünce açılıcam sonucu burdan yazarım teşekkürler ;)

• Tamam arkadaşım rica ederim. Bekliyorum güzel haberlerini :-)))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoşlandığını söyle boşver gerisini sonuçta boş sebeplerden ilgin yok gayet duygusal kızda birşey hissetmiyomuş.. Açıl gitsin

0|1
    0|0
    • Aynı sınıftayız ve beni reddederse o sıcak bakışı tekrar görememekten korkuyorum açıkçası

• Aferin devam hayatının aşkı olur umarım zannetiğim gibi temiz duygulardaysan oda bjna layık olur inş.. Mutluluklar.. :)

• Çok teşekkürler :) sizlerden de açıl yorumları alıp mutlu son için cesaret topluyorum işte :)

• Sonradan pişman olmaktansa söylemek en doğrusu

0|1
    0|0
  • Bu sevdadan vazgeç

0|0
    0|0
  • Hoşlandığını söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!