Kapat

Kiyafet yuzunden bitirmek normal mi?

bana kızdı guzel bir elbisem var kuzenimin dogum gunu icin giymistim hatlarım belli oluyor ama sonucta gece elbisesi yani elbiseyle resmimi gördü eger profil yapmıştım eger bunu koyacaksan bitsin dedi ve eper kızdı bir resim icin cok fazla tepki degil mi gerçekten deger veren bitirir mi bunun icin

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın arkadaşlar, erkekler de bunun farkında, yapılan çok bencilce ama erkeklerin fıtratında olan bir şey var ve çok baskın. "Başka erkeklerin sevdiği kızın cinsel güzelliğini görmesi." işte bu durum erkek denen yaratığı çılgına çeviriyor. gerçekten seven bunları sorun eder. Tabi birde yetişme tarzıyla alakalı. O güne kadar kendi ailesi eğer öyle giyiniyor olsaydı çok dert etmezdi alışkın olduğundan ama tam tersine kapalı giyinen ailesi varsa (kapalıdan kastım başörtüsü değil dekolte) bu ona abes gelir. Yani sebepleri fazladır ancak sırf bu yüzden ayrılmakta saçmalık tabii ki.
    Ayrıca bende şunu merak ediyorum. Bu sıkıntımızı güzel bir dille dile getirsek siz bayanlara, bize karşı tepkiniz ne olurdu? Yani bunu söyleyen bir erkeğin durumunu anlamaya mı çalışırsınız yoksa geri kafalı işte deyip resti çeker gider misiniz?
    NOT: Kapalı olmaktan kastım başörtüsü değil bayanın cinsel güzelliği ve dekolte giyinmesi.

0|0
    0|0
    • ailesi pek kapalı degil ama yani yeri gelince mini etek kısa sort giyiyorlar

• Bu onda eğer çevre baskısı olmamış ise yani (el alem ne der) kafasında düşünen biri değilse belli ki kıskanıyor bu da yetişmeyle falan alakalı değil tamamen erkeğin fıtratında olan bir şey. Bizde isteriz kadınlar her istediğini giyebilsin ancak kıskançlık çok başa bela bir durum ve haksız da sayılmazlar böyle düşünenler. Gerçekten en kendine hakim olan biri bile yanındaki erkeğe rağmen kıza bakıyor bu çok doğal bir şey. Kadın güzelliği erkeğin her daim dikkatini çekiyor. Ancak yanındaki erkeğe yazık oluyor, ruhen kendini kötü hisseder ve aşağılanmış hisseder.
      Yani kızlar biraz hafife alıyorlar bence bu olayı. Bunun geri kafalılıkla alakası yok yetişme tarzı ve içindeki kıskançlık duygusu iki etken.
      Çocukluktan bu yana tabu haline getirilmiş bir insanın kendi suçumu yoksa çevresinin suçumu?

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiği için kıskanmış işte, özür dile birdaha böyle bişey yapmicağına söz ver affettir kendini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır da akıllı olsa basks turlu kaldırtırırdı o resmı

0|0
    0|1
  • Insan sevdiğini sahiplenir ve fazlasıyla kıskanır. Gerekiyosa bu yuzden iliskiyi bitirir. Eger bitmesini gercekten istemiyorsan bir daha boyle seyler yapmayacagina dair ona söz ver ve devam et

0|0
    0|0
  • sevgilin var niye adam gibi giyinmiyon , alayınız başınızı kıçınızı sergilemeye bayılıyosunuz zaten gerizekalılar , iyi olmuş sana

0|0
    0|0
    • ne diyosun sen ya sevgilisi olan kızlar sık giyinemez mi amacı tahrik olmak olan adam disi kopektende olur ne de olsa nefes alsın yetercisiniz

• nefes alsın yeterciler gizli takılıyo güzelim bak işine , sevgilin varsa adam gibi giyin şık giyinmek var vücut hatları belli giyinmek var , ayrıca sana göre erkeklerin amacı her baktığında tahrik olmaksa kendi yaptığını bir düşün , acaba tahrik etmek mi yoksa akraba düğünü ondan giydim ayakları mı

• tahrik etmeyw ihtiyacım yok zaten yeterin e güz fiziğim istediğimi giydigimde yakışıyorsa adamın ozguvensizligi bu

• ayrılmayı bırak o elbiseyi yırtardım net. ya melasa herkes aynı giyinse bişi demem ama sen en güzeli olursan orda durcan

0|0
    0|0
  • ayrılmak istemiyosan koyma o zaman

0|0
    0|0
  • Pıçaklama sebebi ;)

0|0
    0|0
  • Koy g. tune gitsin yaa

0|0
    0|0
  • Seviyor çocuk işte kıskanmış biter tabi