Kızlarla ne konuşacağımı bilmiyorum?

Erkekler daha iyi bilir ya beyler şu an lise 4 teyim şu ana kadar hiç sevgilim olmadı ve kızlarla böyle samimiyetim de olmadı ne biliyim kızlara karşı çekiniyorum ne konuşacağımı bilmiyorum ama artık bu engeli geçmeliyim bunu nasıl sağlayabilirim kızlarla nasıl, ne konuşmam gerekiyor sevgili yapmaya nasıl adım atmalıyım?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle yap böyle yap diyenleri dinleme. Öncelikle kendin ol. Kendini geliştir. Bilgiyle donat kendini. Fazla konuşma. Gizemli görün biraz. Bak herşey nasıl kendiliğinden istediğin gibi olacak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Git sınava çalış yeğen. Üniversitede yaparsın muhabbeti hem ortam daha süper

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncellikle adımlarını yavaş yavaş atmalısın birden olmayacak..
    Dediğim şey şu bir bina yapmak istiyorsun düşün ilk önce alt yapıyı oluşturman lazım..
    Oda güvenle olur..
    O alt yapıyı oluşturduktan sonra bina yapmak çok kolay olur..
    Yani demek istediğim sevdiğini söyleme hissetir..

0|0
    0|0
    • sevgiliyi geç de kızlarla konuştuğum yok böyle samimi onu sağlamaya çalışıyorum

• Aynen hep konuşmak istesem hep ne tepki alırım diye... düşünüyorm

• Korkma git konuş eyer sana bakıyorsa boş bakmaz sana..
      Eyer bakmıyorsa uğraşma..
      Eyer öyle yaparsan kaybedersin..

• erkeklerden farkı yok kızların erkeklerle nasıl konuşuyorsan onlarla da aynısı gibi konuş ha unutmadan kıza gidip kanka şu kızı eve atak mı filan deme sakın :D

0|0
    0|0
    • Aslında erkek arkadaşlarımlada aram iyi değil kendimi ezik hissediyorum onların yanında pek takmıyorlar beni vallahi ne yapacağımı bende bilmiyorum

• cool takıl :)

• cool derken yani :D

• ovvvv kardeşş geçmiş olsun :)) Sana ne deseler burada boş oluruna bırak. benden sana tavsıye özun ol :)

0|0
    0|0
    • Kendin ol diyorsun yani

• Kardesım benım bak 1 barddak votka iç öyle git ama dıokkat et yakalanma bilinçi konusmay bak o senı konusturur zaten :)

• haha sarhoş olarak çözersin bu işi diyorsun kardeşim :D

• Erkek gbi düşün...

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...