Sevdigimi biliyor. sizce neden tepki vermedi?

Arkadaşlar benim kavgali olduğum kizlar sevdiğimi soylemis bisey dememiş (soyleyenenlere gore sevgilim var demiş ).
Ama surekli bakiyo göz gze geliyoruz bazen , sinavda ben sormadan cevap soyluyo, konuşurken diğer kizlarla konuştuğu kadar rahat değil. sizce hoslaniyo mu. ? Cikarmiyiz? En basta hoslanmamis yavaş yavas hoslanti olabilir mi?

Güncellemeler:
:))) ?
? ?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilisinden ayrıldığı zaman sana hem ilgi hem fazla zaman ayırır sonra da çıkarsınız zaten
    hoşlanmasa senden bakmaz yani

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Benim hoşlandığım kişiye hoşlandığımı söylemeyin dememe onca ısrarlarıma rağmen yakın arkadaşlarım söylemişti 7yıl çıktıktan sonra evlendik ilk ve tek aşkım o benim :) senin de neden olmasın

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Cok sevindim insallah hep mutlu olsun :) peki en basta tepkisi ne olmustu

• İkimizde çok toyduk bir ay öylece geçti çekingen davrandık sonra teklif geldi öyle yani:)

• Hmm inşallah bizimkide olur ozaman :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • bir b*k anlamadım ama, sevgili olursunuz herhalde.

0|0
    0|0
  • Hoşlantı duyuyor gibi görünüyor buradan bakınca.

0|0
    0|0
  • naz yapıyodur

0|0
    0|0
  • Olabilir :))

0|0
    0|0
  • cesareti yoktur senden bekliyordur

0|0
    0|0
  • senndir o. sabret pampa

0|0
    0|0
  • herkesin derdi aşk meşk olmuş dünya üzerinden katledilen suçsuz insanlar kimsenin s*kinde değil anasını satıyım tühh ulan sizin insanlığınıza yazıklar olsun cümlenize

1|0
    1|0
    • Uf sus ya senin insanligina yaziklar olsun burada dolascagina gitte katledilenlere yardim et

• Uf sus ya diyerek ergenliğini göstermişsin zaten çıkarsınız 1 hafta sonra bir tek sen olacaksın diyerek kandırır ve çocuk istediğini alır :D

• Ugrasamam sizinle valla ya

Kızlar Ne Diyor 4

• Tuhaff

0|0
    0|0
  • dengesiz bir tip bence hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • Olabilir kesinlikle

1|0
    0|0
  • Seni elde tutmaya bakiyor bence cantada keklik olarak görüyo bence baskasiyla olmaz bu is git kendin konus bir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...