Hoşlandığımı nasıl hissettirebilirim?

Ben onun yakınlarındayken pek konuşmadğını farkediyorum ama uzağında olduğumda çevresiyle gayet konuşuyor. Bazen bana baktığını farkediyorum. Hoşlanıyor mu, hoşlanmıyor mu emin değilim ama pek konuşmadığı için de ona nasıl yaklaşacağımı bilemiyorum. Ama imkansız görüp de benden uzaklaşsın istemiyorum. Düşünce ve önerileriniz?
Güncellemeler:
Başka görüş?
Hoooo?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerine kısa aralıklarla sık sık bak. Bu kadar basit. Saygılarımla.

0|0
    0|0
    • İşe yarar diyorsun.

• Bir insan kendisine sürekli bakan birisinin kendisinden hoşlandığını anlamıyorsa af edersin ama zekasından bile şüphe duyarım. Yok hediyeymiş yok jestmiş falan bunlar yapay şeyler. Gözler yalan söylemez.

• Ooo, tamamdır. :D

En İyi Kız Görüşü

• onu görünce mutlu olduğunu belli ederek, saçlarnla oynayarak, gözlerine utangaçla istekli karışımında bir belirgenlik getirmenle belli edebilirsn. derin ve anlamlı olması hedeflenen, ama klasik kesiş hareketinden öteye gidemeyen bakışlar gibi gibi ve aslında içinden geldiği gibi davranmakla belli edebilirsin.

onun senden hoşlandğını anlamak için bunlar gibi bir kaç şeylerle belli edeblr
    bakışlaryla belli eder
    iltifat etmeye başlar yani sizle ilgili bişeyler öğrenmeye çalışırlarnelerden hoşlanırsın falan gibi
    mimiklerine dikkat et
    telefon numaranı isteyebilir dersi bahane eder falan mesaj atar
    el hareketleri, duruşu
    ve szden hoşlanan gergin ve heyecanlı bir erkek, göz kontağından sakınmasına rağmen yine de yüzünü sizden başka yöne çevirmez.
    hoşlanan ve sizinle göz kontağı kurmaktan çekinmeyen kendine güvenli erkek, siz konuşurken sizin ağız hareketlerinizi izler. bu, sizin ağzınızdan çıkan her kelimeye önem vermesi, tek bir tanesini bile kaçırmak istememesinden kaynaklanır.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim, yazdıklarına dikkate alacağım. Görüşünü merak ettim, utangaç biri ve davranışları yukarıda yazdığım gibi. Sence hoşlanıyor mudur?

• rica ederim canm eğer hoşlanıyrsa utangaçta olsa sendn bir adım görürse belli edecektr mesela bir sohbet konusu açarsın numarsnı alırsn o sana ilk mesajı attıktan sonra belli etmeye başlar en ufak örnek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Hıssettırırsen hata edersın !!!

0|0
    0|0
    • Sen bir erkek olarak kızın hoşlandığını hissedince soğuyor musun?

• Herkes bir değil, bunu koz olarak kullanmayacagını nerden bılıyorsun? Sana hayır derse rahat gezecegını bılıyor musun? Pekı senın ona baktıgını bılmesı?

Hata edersin !!!

• Farklı bir bakış açısı. Sağol.:)

• Utangaç birisi mi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. İşte uzaktan izlediğimde arkadaşlarıyla (diğer kızlarla da) gayet konuşuyor ama ben yakınındayken hiç konuşmuyor gibi. Bunu nasıl anlamalıyım?

• Yok. Sen fotoğrafının internet sitesinin birinde dolannsın ister misin? :D

• Mesajdan at

• bu dedigin cocuk dershaneden mi okuldan mi

0|0
    0|0
  • Ona sıcak davran

0|0
    0|0
    • Konuşamıyoruz bile. Muhabbet açılsın diye ben öylesine bir şey soruyorum, cevabını sessizce verip susuyor. Ben de açıkçası kendini herkese karşı ağırdan satan biriyim ama ne biliyim işte. :D

• Bana sıcak davranırsa

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ona adımlar at, ortak ilgi alanlarınızı belirle ve sohbet konusu aç. Yakın bir kız arkadaşından bu konuda destek alabilirsin eğer attıgın adımlara olumluysa sonrasını o üstlenir zaten.

0|0
    0|0
    • Başkasını devreye sokmak tarzım değil. Sağol.

• Devreye sokmak değil, destek sohbet ve yer konusunda. Neyse rica ederim.

• Azcık ilgilen kendisiyle, hemen bişey varsa açılacaktır zaten

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar ona kıyasla daha kendinden emin, daha iyi görünümlüsün diyorlar. Beni gözümde o en iyisi ama bu nitelikler açılmasında engel olur mu?

• Kendini göster ona işte, çekinmesin , varsa bişey söylesin

• Tamam. Sağol. :)

• Onu yala

1|0
    0|0
Yükleniyor...