Kız öğrendi, gelişmeler içerde.. Bundan sonra ne yapmalı?

Arkadaşlar 12. sınıfım. 10. sınıflarda uzun süredir sevdiğim bir kız var. Beni tanımıyor ama ben uzun süredir takip ediyorum kızı. Arkadaşıma söylemiştim oda benden habersiz kıza söyleyip beni göstermiş ee ne diyosun demiş.
Kızda yanaklarını şişirip bilmiyorum ki yaa demiş..
Zaten kabul etmesini istemezdim böyle hemen.
Dün akşam dışarda karşılaştım bakıp gülümsedi bikaç mili saniye. Bundan sonra ne yapmalıyım. Koridorda yanlız görürsem önünü kesip Dilara konuşabilir miyiz mi demeli veya nasıl, nerde yakalayıp. Neler söylemeli.
Lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Bıktım artık. Hergün onu düşünmekten rahat uyuyamıyorum.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bence acele etme bak kızdan ilk adım gelmeye başlamış sende hafiften birsyeelr yap ne biliyim ona bak seni fark etmesini sağla o sana döndüğünde sanki yakalanmıssın gibi gözlerini Cevir ama bunu arkadassın yanındayken yap yoksa çok mal gibi oluyorsunuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya olum 99 lu ya dasasda :D gerçi benim sevgilim de 98 li ama neyse
    aga git konuş ama bak şu da var kızın bir tarafları kalkabilir ''ooo beni 12 lerden biri seviyo ben çok güzelim'' falan filan olabilir

0|0
    0|0
    • Öğrendikten sonra süslü süslü gelmeye başladı ztn :D

• aga sevmek suç demedim zaten ama dikkatli ol diyorum
      ve bu arada arkadaşın tam bir ib ne

• Kesinlikle katılıyorum :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çocuksu bir davranış sergilemiş. Verdiğin bilgilere bakılırsa kızın yaşı 15 falan. Hiç uğraşma bu sakıncalı işlerle. Kaç yaşındasın sen?

0|0
    0|0
    • Yaa ben 18 yaşındayımdaa. Olmuyo işte o dediğiniz bende bulaşmak istemiyorum ama düşünmekten ders bile çalışamıyorum artık rahatlamak istiyorum.

Yükleniyor...