Kitap okumayi severmisiniz?

şu an sevdigim kitaplardan biri Kahraman Tazeoglu'dan - Bambaska

"Gel 'biz' olalım demek kolay. . .
Benimle 'hic' olurmusun? "

Sizde kitap okurmusunuz? Sevdiginiz veya şu an okudugunuz hangi kitap? O kitapda sizi etkileyen bir cümle varmi? Veya etkileyen ne oldu? =)

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu anda okuyorum Mutluluğun Şifresi bir çok güzel söz varda aklıma gelen ''Yorulmak hamlaşmaktan daha iyidir'' Çok doğru hamlaşan insan çok kötü oluyor hiç bir şey canın istemiyor hamlık yerine yorgunluğu tercih ederim

1|0
    0|0
  • Victor Hugo dan gelsin:

"Dünya­da istediğim ve bana hayatı sevdiren iki şey var: Aşk ve özgürlük. Aşk uğruna gerekirse hayatımı veririm, fakat özgürlük uğruna aş­kımı da feda ederim."

"Az yalan söylenemez, yalan söyleyen her yalanı söyler."

"insanlar yalan söylemek zorunda kaldıkları kimse­lerden nefret ederler."

"Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşa­maz. "

Son okuduğum seri Sherlock Holmes'ün 5 ciltlik kitap serisi.

0|0
    0|0
  • Dostoyevski nin beyaz geceler romanini severim. ama beni en cok etkileyen ve kahreden kitap emile zola nin meyhane kitabi olmustur. o kadina yardim edebilmek icin insan kitabin icine girmek istiyor. ayni zamanda kadinin yaptiklarindan dolayi birak gebersin diyorsun. cok enteresan bir durum. su siralar alex haley in malcolm x i anlatan kitabini okuyorum.

0|0
    0|0
  • İlgimi çeken maceralı kitapları severim. Hatta sende varsa bana gönderebilirsen sevinirim :) etkilendiğim kitaplardan birisi ise christopher brown'un pis iş kitabıydı. Baş karakter charlie öldüğünde üzüntüden 2 gün onu düşündüydüm :D

0|0
    0|0
    • Hahah iyimis :D ben romantik veya siir kitaplari okuyorm. Macerali kitabim yok olsa canin saolsun yolardm :)

• Zaten kahraman tazeoglunun o kitabindan sonra kalitesini bozdugunu dusunuyorum. Bunlara Bukre ve yarali adli kitaplarindan anlayabiliriz.

0|0
    0|0
    • Yarali kitabini cok merak ediyordum siparis ettim bakalim :) ama bambaska kitabi gercekden cok hos :)

• Şu an grinin elli tonu'nu okuyorum :) güzel kitap tavsiyemdir. :)

0|0
    0|0
  • Seninle neden hiç olayım? bana tek bir mantıklı açıklama pls

0|0
    0|0
  • evet yabancı dan brown un özellikle mükemmel tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim, Kahraman Tazeoğlu'ndan - Başka
    Sayfa - 31

'' Her şey geçmişte kalıyor ama hiç bir şey geçmiyor ''

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu-Yaralı \ Benim unutulmuşum olmak bile güzeldir , bil. Aşk mı? Aramızda kaldı, içimizde değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...