Otobüste genc bir delikanlinin genc bir kiza yer vermesinde ki önyarginin nedir hanimlar?

Genç bir erkek genç bir kiza yer vermişse birde otobüs cok kalabaliksa?

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• Ondan yaşlı bir bayan varsa ona vermeli. Eğer yoksa genç bir bayana yer vermesi önyargı değil centilmenlik hareketidir.

0|1
    0|0
    • Sakaryali bayan en iyi gorus:) tsk ederim

• Sakaryali mesaj atamiyorum sana engeli kaldirir misin lutfen?

• Ben tsk ederim his bayan. Nezaketinizden kisiliginizi begendim:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne var bunda? Gayet hoş bir hareket, tamamen nezaketle ilgili.

0|0
    0|0
  • Niye onyargi olsun ki tesekkur ederim kibarlik yapmis

0|0
    0|0
  • Ön yargı niye olsun ki, kibarlık yapmış işte. Her gencin yaptığı bişey değil:)

0|0
    0|0
    • Hayir onyargi dedigimiz sey kotu yonde olmayabilir. Aaa bu cocuk con centilmen ya da kibar diye dusunur musunuz?:)

• Niye hayırdır böyle bir durum mu var yoksa :D

• Hayir genelde centilmenlik yaparim ben. Ama gecen 27 yaslarinda bir bayana 25 yaslarinda bir grnc yer verdi bayan oturmadi. Hayir tsk ederim dedi. Cok kalabalik olmasina rahmen oturmadi. Tam da onumdeydi. Ve ara sira azda olsa degiyordu

• önyargı yok, yer versin bize :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dolmuşta bir kız ayakta ve etrafını bildiğin üç dört apaçi sardı kalktım dedim siz böyle oturun daha edersiniz yok dedi kız iyiyim böyle ve o apaçilerden biri oturdu oraya şimdi ölür müsün öldürür müsün?

0|0
    0|0
  • Ben vermem beng gençsem oda genç ben erkeksem oda kız incelik yoktur öyle yerlerde başka zaman nce olurrum ben

0|0
    0|0
    • Pasa gozunun onunde taciz ediyorlarsa

• Otururken taciz etmeyecekler mi? He diyorsan elbisesi kötü o zaman niye öyle elbise giymiş? Ama elbisesi normal ve abazanlık yapan varsa o zaman kabul veririm

• önyargı mı var mesela senin kızkardeşine yakışıklı bir genç yer verse senin yanında senaryoya bu yazdım yani sorun etmezsen sorun yoktur yani soruları önce kendimize yöneltelim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle kardesim. Ben dun aksam aynu bahsettigin gibi oldu ablama yer verdiler ben tsk ettim

• sorun yokmuş ozaman yer vermek güzel bir davranış sonuçta almışsan tepki ve ya olumsuz bir reaksiyon o kişinin kişiliğinin oturmamasından kaynaklıdır sorun etme

• Abazanlar rahatsız ediyorsa yer falan vermem. Kızı bırakın beni alın der gibi. Zaten kız rahatsız olsa bir çığlık atsa linç edilme ihtimalleri var.

0|0
    0|0
    • Iyide kiz arada kalmissa yer vermez misin kiz kardesin olsa naparsin

• Umrumda değil. Otobüs hatlarına az otobüs koyup milleti sıkıştıran ben değilim. Kız kardeş muhabbetine girip olayı duygusallaştırmanın alemi yok. Orada biri dayasın kız da bağırsın millet zaten yarı cinnet halinde önce sopalarlar sonra polise verirler. Aynı bilet parsını veriyorum teyze olsa amca olsa neyse.

• Sende haklisinn kardesimm bir vatandas olarak. Kimi kizlarda bilerek surtunuyor

• şahsen araç çok doluysa ve abazalar kızları rahatsız ediyorsa, yer veririm aksi takdirde umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Gayt normal bisy.. hele ki dediğin gibi kalabaliksa

0|0
    0|0
  • Erkege düşünceleliginden dolayi helal olsun baska bir niyet yoktur

0|0
    0|0
  • Kibarlik yapariz niye vermeyelim kalabaliksa daha çok vermek isterim fordcu dolu bu devirde

0|0
    0|0
Yükleniyor...