Bir kızin sizden hoslandigini ogrendiniz ve tepkisinizsiniz?

Arkadaşlar kavgali olduğum kizlar sevdiğimi soylemis bisey dememiş. Sürekli bakiyo göz gze geliyoruz bazen , sinavda ben sormadan cevap soyluyo, konuşurken diğer kizlarla konuştuğu kadar rahat değil. sizce hoslaniyo mu. ? Cikarmiyiz? En basta hoslanmamis yavaş yavas hoslanti olabilir mi?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Umursamaz davranıp kendinden soğutmaya çalışmıyorsa oda yavaş yavaş senden hoşlanıyo demektir.
    Utangaç olabilir. Ama sen bir bayansın ve ağır başlılığını korumanı tavsiye ederim. Erkekler zor kızları severler. Kesinlikle kendin gitme..
    Umursamazlık dikkat çekicidir bu evrede :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler şu an ben hic konusmuyorum onunla o bisey sormadigi sürece.

En İyi Kız Görüşü

• Siz çıkmaya başlamışsınız bile. Söze dökülmemiş sadece. Hayırlı olsun kardeşimmmmm :D

0|0
    0|0
    • Niye boyle düşündün :)

• Bence çocuk da sana karşı boş değil.
      Sen çocuğa gidip " yeter artık senden hoşlandığımı öğrendin. Daha işi sürüncemede bırakıyorsun. Benden hoşlanmıyorsan söyle. Sınavda cevapları verme, benden tarafa bakma" diye atarlan :) ve sonra sonsuza dek mutlu yaşadılar :)

• Şaka filan mi bu :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Türkçe öğretmenine buradan sevgi dolu sözlerle başlamak isterim...
    Ciddiye alıp cevap veriyorum
    Kavgalı olduğun kızların bunu ona söylemesi. Onda bir ilgi uyandırmışa benziyor. Bu ilgiyi bilen ve duyan kişi hala çekingen tavırlarla sana yaklaşıyor, senden de duymak istiyor.
    En azından ona yakınlaşmanı istiyor...
    Uslu bir kız olursan çıkmak ne kelime şirinleri bile görebilirsin...

0|0
    0|0
  • sadece dikkatli davranıyo.. yakınlaşmış olsa oda senden hoşlanıyordur derimde. bide biz erkeklerin nerde ne yapacağı pek belli olmaz :D hoşlandığımız kişiden uzaklaşma ihtimalimiz bile var :)

0|0
    0|0
  • Eslanta gidip dread marelere yatar rezzer diye bağrırım.. :D

0|0
    0|0
  • Belli olmaz, duruma göre. Sıcak bakmaya çalış, yakınlaş.

0|0
    0|0
  • tanımak ister şans veririm :)

0|0
    0|0
  • olur bence zaman ile belli olacak

0|0
    0|0
  • Kaç kurtar kendini diye uyarırım!

0|0
    0|0
  • belli olmaz belkide içinde bir planı vardır :D

0|0
    0|0
  • sahi mi kız deyip hemen sohbete başladım:-):-):-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...