Kapat

Akıl verin yaaaa :(?

Üniversitede sürekli baktığım bir çocuk vardı okulda hep karşılaşırdık. yurtta sıkıldık ve dışarı çıktık 3 arkadaş benim olduğum yerde çok ufaktır. okulda hep belirli bir tayfayla dolanır tek tek merdivenden indiler bem gözüm onu arıyo en son indi baktı bende baktım haliyle. sonra beş dakka sonra baktım arkamızdan biz çok yürüyünce diğer anayolun karşısına geçtik sonra baktım bir arkadaş yanımıza yaklaşıyo ve bana bakarak bakarmısınız arkadaşım sizle konuşmak istiyoda bende bir an durakladım heycan bastı bende kusura bakmayın konuşamam dedim. ama halbuki konuşmak istiiyorum ama yolun ortasınsa yapılcak şeymii ne bilim konuşamazdım herkezle konuşan biri değilim, kimseyle çıkmadım bile. bide ben bunun adını biliyorum faceden ekle diye gaz verdiler arkadaşlarım sağolsunlar kabul etti nide ne görim ilişkisi var :/ bu arkadaşın çabası ne ya resmen pişman oldum salak gibi ekledim pişman oldum ama yazmam ilk önce bu çocuğun amacı ne acaba ona bakıyorum diye benim hakkımda kötümü düşündü

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk sakat zihniyet taşıyorsa kime baksa sakatlık düşünür, hiç ilgilenmeyin derim, samimi söylüyorum günümüzden candan sevecek insan çok azdır çünkü kafalar amaçsızlıktan uçkurda geziyor, boşverin siz derslerinze odaklanın, okudugunuz bölümün en iyisi olmak için amaçlanın, hayat uzun mutlaka sevebilecegiz birisine denk gelirsiniz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakin aldanma kimsenin bir bakisina vardir o bakisin altinda bir gizlilik
    https://i.hizliresim.com/jv44WG.jpg

1|1
    0|0
  • On yargili davranma bence cocuguda dinle belki arada kacirdigin konular olabilir ;)

0|0
    0|0
    • Arada kaçırdığım ne konu olabilir ki bir an dedimki acaba çocugun arkadaşımı senin içi :D ben zaten yazmam onada onunda bir daha konuşmak için yelteneceğini sanmıom

• İhtimaller çok valla. : )

0|0
    0|0
    • Mesela

• Facebook ta ki ilişkisi var belki gerçekte yoktur öylesine ya da bir sebepten dolayı yapılmış olabilir. Seninle belki etkilendiği için konuşmak istemiş olabilir veya başka bir sebepten dolayı olabilir.

• Ya ben psikolojisi seninle birebir aynı bir kızla bakışıyorum bölümde falan hiç ayrılmıyor arkadaşlarından muhabbetimiz de yok nasıl konuscam o da senin gibi yaparsa ben utanırım bidaha asla konusmam da offffffffffffffff

0|0
    0|0
    • Bişi diyim mi sen gitme arkadaşın gitsin mesela ben okulda olsam tek olsam gitme ihtimalim yüksek akşamdı karanlık tamam konuşayım diyip yanına gitmem imkansızdı yani. eger oda sana bakıyosa uygun zamanı belirleki konuşsun :)

• Yani ders bitince bekliyim mi tek başıma :D

• Valla tek çıkacağını sanmıyorum :)

• evet. (son sorunun cevabı)

0|0
    0|0
    • Ne yani biri sana bakıyosa karşısaki kaşar veya yollumu oluyo

• bence öyle değil de adam öyle düşünmüş. bana niye kızıyorsun. adamın hem ilişkisi var hem de sana yürüyor rahatlıkla.

• Sana kızmıyorum :) sordum sadece ben ayağımı denk alıyımda o naparsa yapsın ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem ilişkisi var hem seninle mi konuşmak istedi?

0|0
    0|0
    • Yani facede ilişkisi var yazıyo gerçekten olup olmadığını bilmiyorum

• öyle sadece ilişkisi var yazıyosa ortada bir kız yoksa yoktur ilişkisi öylesine yazmıştır. bende de öyle yazıyo ama ilişikim filan yok, örneğin.

Yükleniyor...