Platonik asigim ne yapmaliyim?

Merhaba arkadaslar
Universitede benden 1 ust siniftaki bir kiza ilk goruste asik oldum.
Kalbim aciyor. Uyku yok istah yok. Karsilasirsak karnimda kelebekler ucusuyor. Ortak dersimiz var o gun hep arkama oturuyor o gun ki dersler hakkinda hic birsey hatirlamiyorum aklim ucup gidiyor. Konusurken sesim kalinlasiyor.
Etrafimda cok guzel kizlar var ama hic biri beni etkilemedi.
Daha sik gorebilmek icin sabah kalkip ust sinifin derslerine girmeyi dusunuyorum.
Cok yakisikli sayilmam. Zengin de degilim. Bir suru hobim var.
Vucudum yapili. Derslerim fena degil. Gitar caliyorum. Siir yaziyorum. Kara kalem resimler yapiyorum. Kendimle barisik biriyim ama bu kizin karsisinda adeta yok oluyorum. Bir turlu yakinlasamiyorum. Hislerimi direk soyleyip korkutmakta istemem. Lutfen bana akil verin. Kafam artik mantikli dusunemiyor. Ne yapmaliyim.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Ahh şu platonik olayı.. ne tatlı şeydir öyle bir yandan heyecanlandırır bir yandan acıtır..
    Eğer kızı kaçırmak istemiyorsan bir adım at derim bence ilk onunla konuşmaya çalış baktın konuşup kaynaşma faslı iyi ilerliyor iş eğer olacak gibiysede açıl..

0|0
    0|0
    • Yapabilirsem deneyecegim. Diger kiz arkadaslarimla cekinmeden havadan sudan konusuyorum ama onla konusacagimda
      aklima bir suru soru geliyor. Ne tepki verir? İlgisini ceker mi? Sapsal gibi mi gorunuyorum? Kafamdan saniyede 100 soru gecerken acikcasi odaklanamiyorum.

• Hangi konuda konusacagimida bilmiyorum. Nelerle ilgilenir pek bir bilgim yok. Benim gibi muzik bagimlisi oldugunu kesfettim sadece ama ne tur dinler onuda bilmiyorum. Daha once hickimseye asik olmadim birdaha olurm muyum onuda bilmiyorum. Sizin dinlediginiz gibi oda dinlese azcik kalbimi gorse keske.

• Konusmadan bilemezsin ki konusur mu ya da ne tür müzikle ilgilenir diye..

En İyi Erkek Görüşü

• samimi olmaya çalış. dicemde arkadaş. 40 gun sonra gelmen lazım. :))

0|0
    0|0
    • 40 gun neden?

• Ne diyim Allah kolaylık versin. Ben muhtemelen senden önce davranırım. Bu kızlar kör mü abi neden önünde yanıp tutuşan adamı görmüyor.:D

• umarım istedigin gibi olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• hislerini söyle korkmaz

0|0
    0|0
    • Bir insana neredeyse hic tanimadigi biri hoslandigini soylese korkutmaz mi? Biraz daha konusup kendim hakkinda fikir olusturup mu soylemeliyim? Ask konusunda gercekten acemiyim. Empati yapmaya calissam bile ucunu kestiremiyorum.

• Peki sonrasında ne olur? Benim takıldığım yer burası. Olaylar nasıl gelişir hiçbir fikrim yok. Hiç sevgilim olmadı. Flört işi nasıl ilerler?

• bilmiyorum valla falcı değilim ben =P sormadan nasıl bileceksin sevgili olup olamayacağınızı. kız san gelip beni seviyor musun diye mi soracak hiç yoksa şansını dene.

Erkekler Ne Diyor 1

• la git söyle neyden çekiniyonn

0|1
    0|0
Yükleniyor...