Insan in hic arkadasi olmamasi kotu biseymi?

Insannin hic arkadasi olmamasi kotu biseymi? Mesela benim hic yok Kimseyle gorunmuorum bu anormal mi acaba?

0|0
425

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Bilirmisin arkadaşlık nedir? Arkadaşlık tanışmakla olmaz. Arkadaşlık zor zamanında yardım etmekle olur ve paylaşmakla olur.

1|0
    0|0
    • Bu devirde iyi zamanindada yaninda olmuor ar

• benım gozumde ıtıcı degıldır.. baskarın gozunde bılmem

• Hmms sagaol

• Gerçeği söyliyim kafan çok rahat oluyo sahte davranışlara, gülmelere ve fazladan derde ihtiyacın olmuyo tek tabanca süper bişey. Ya kaybettiğine üzülmüyorsun çünkü tam anlamıyla tanımıyor ve sevmiyorsun.

0|0
    0|0
  • Benimde Pek Arkadaşım Yok. Çoğu Ş*erefsz Çıktı.
    Yalnızlık Bence Çok Daha İyi Öyle Arkadaşlarım Olucağına.
    Ne Demişler :D
    Arkadaşın Çok Olur Ama Zor Günde Yok Olur,
    Benden Sana Bir Akıl, Aklın Varsa Tek Takıl :D

0|0
    0|0
    • Ole yapiorum Zaten cunki insanlara bir iki Kere Hyr cevabi Verince Gercek Yuzleri ortaya cikior

• bu senin hayattan cok darbe aldigini gosteriyor insanlar sahte geliyor sana halaa olgunlasmamislar galiba zamanla duzelir unarim keyfine bak dogru yoldasin ama hayat boyle mecbur cikar iliskilerine devam etmen gerek

0|0
    0|0
    • Kimseden bir cikarim yok ondan Kimseye ihtiyacim yok..

• hayat cikar iliskisi malesef bu bir gercek ins hayırlısi olur senin icin :)

• Herkes icin olsun :)

• sen çok içe kapanık bir kızsın sanırım. ya da yanlış bir çevreden arkadaşlık kurdun şimdi buda seni daha da bir içekapanık insanlara karşı bir guvensizlik oluşturdu.

0|0
    0|0
    • Asiri ice kapanik biriyim bu kotu bisey mi?

• elbette kötü birşey. ruhsal bunalıma girersin. bazı durumlarda. açılman sosyoaktif olman gerek. olamıyosan en azından öyle olmaya çalış. iletişim kurmaya çalış. çekinme korkma ürkme hiç kimseden. özguvenli ol diyecemde sen önce şu içe kapanıklıgı bir atlat. kimsenin senin hakkında kötü söyledigi bir şeyi umursama. hiçç hemdee. o kendinde olmasa inan senin içinde söylemez

• Yok bunalima girmemde heralde yaralanmaktan Korkuorum..

• bence anormal, insan yalnız yaşayamacak bir varlık. 100 tane arkadaşı olması gerekmiyor tabii ki ama tek de olmaz

0|0
    0|0
    • Nie olmasin bal gibi de oluor

• Paketde yap :)

• tamamdır, hallederiz. sen bana kriterleri, kendi özelliklerini ve bir vesikalık bir de boydan foto gönder ben halledicem :D

• anormal tabikide.. sen nerde yaşıyosun.. etrafına hiçmi bakmıyosun.. ne alemdesin.. daha rencide ediyimmi

0|0
    0|0
    • Ben dunyanin obur ucundayim AMA rencide oluncK bir durumda yok

• Nie bu kadar merak

• defol a m k

• Yanlızlık iyi değildir tabiki. Arkadaşın, eşin, dostun olmalıdır. Normal durumda değilsin.

0|0
    0|0
    • Napak simdi pankert mi asim E$ dost arior die?

• Olmasın senin dostun hiç kimse, neden olmak zorunda olduğunu düşünüyorsun? Benim de yok arkadaşım, dostum... Gayet mutluyum, huzurluyum, hayatımdan memnunum.

• Ben ISi biraz duygusala bagladim heralde..

• Kötü tabi sıkıntı yaşamana sebep olur. Asosyalsın benim için sorun değil ama senin için çok büyük sorun

0|0
    0|0
  • Benimde kız arkadaşım hiç yok. Ne sevdim nede sevildim..

0|0
    0|0
  • insanlarla ilişki kuramıyorsun demek ki. kötü bir şey mi iyi bir şey mi bakış açısına göre değişir

0|0
    0|0
    • Kurmak istemiorum insanlari tanidikca

• mükemmeli arıyorsun belli ki. yalnız kalmaya devam edersin mükemmel yok malesef

• Aramaya dvm o zaman :)

• biz varız ayıp ettın ne zaman soru sordun da cevaplamadım

0|0
    0|0
  • Yalniz olmayi seviyor musun?
    Benim de fazla arkadasim yok. Samimi olanlar bir elin parmagini gecmez. Fazlasina da ihtiyac duymadim. Bence arkadasinin olmamasi anormal degil. İlgi alanin cevrendekilerle ortak degildir yani kafa dengin yoktur. Mesela ben metal dinlerim etrafimda kimse dinlemez ya da kore dizileri izlerim hicbir erkek izlemez. Bende ta**ak muhabbetlerinden ve futboldan hoslanmam. Konusacak ortak birsey yoksa arkadaslikta olmaz.
    İnsanlar sosyal varliklar ancak doga geregi hepimiz yalniziz.

0|0
    0|0
    • Yalniz mutluyum ortak Nokatayi gectim Ben cok icime kapa igim ondan gerekli olsa Gerek..

• yok değil en iyisi. arkadaş dediğin nedir ki iyi gününde yanında kötü günde uzağında olan.

0|0
    0|0
    • Bide Hyr dedigin cikar biter ve arkadaslikta..

• Dede :)

• daha yaşlı bişey yok mu :D

• Bazen Çok iyi oluyo gerçekten yalnız kafayı dinliyosun bazende kötü tek başına eğlence pek olmuyo :)

0|0
    0|0
  • kötü bişey tabi anormal bir durum hiç olmaması

1|0
    0|0
    • Nie ne Kimseye zararim var nede kimsenin bana

• niresii aşağı kaliforniya mı

• Hyr New York

• Neyin var senin?

0|0
    0|0
    • Param 😁😁

• Ne Alaka ya param olsa cok sahte arkadas satin alabilirdim..

• şimdiye kadar aldıkların gerçek dost muydu? Gerçek dost oldukları için mi bugün yalnızsın

• gel arkadaş olalım :)

0|0
    0|0
  • bende şekerim aynıyım takma

0|0
    0|0
  • Anormal birşey ama inş en kısa zamanda edinirsin

0|0
    0|0
    • Yok almim hep kazik yiyorum

• Yok bide Sanal arkadasa ihtiyacim yok sagaol :)

• Peki eğer arkadaş ararsa buralardayım en azından onlar gibi değilim

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet biraz anormal ben arkadas olurum sana nerde oturuyosun istersen yaz özelden

0|0
    0|0
    • Uzayda :)

• Arkadaş olurum yazdım ama yanlış anlasılmasın bende istemiyorum yalnızlık evet güzel ama biyere kadar sen sadece sana deger veren seven insanlarla vakit geçir cünkü dünya ölümlü dünya elindekilerin kıymetini bilmek lazım ve hayatı dolu dolu dibine kadar yaşamaklazım.

• Sagaol halklisin:)

• Çok kötü bir şey.

0|0
    0|0
  • anormal evet

0|0
    0|0
    • Nie

• Kiz seni Yanlislikla en iyi cevap yaptim sevinme ha :)

• önemli değil görmedim bile

Yükleniyor...