Sokakda giden bir kızın yanına nasıl gidip tanışırım? Kızlar ne düşünüyorsunuz nasıl yanaşmalıyız rahatsız etmeden?

Bekarım ve en güzel dediğim kızları sokakda alışveriş merkezinde rastlıyorum ve nasıl yanına gidip tanışacağımı bilmiyorum, Kızlar sizde bu konuda ne düşündüğünüzü söylerseniz sevinirim

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ya az önce kendi tanışmamı anlattım başka bir soruya kopyala yapıştır yapıp geliyorum

0|1
    0|0
    • sevgilimi hiç tanımıyodum evimin yanındaki pastaneye girdim telaşla orada mini minnacık sarışın bir şey ağlıyordu oturmuş ayakta baka kaldım benimde gözlerim doldu sonra pastanenin sahibi seslenmiş bana kız bile duymuş bakmış ben duymadım ama adam dürttü beni sonra çıkıp gitmiştim o kızı 1 hafta sonra aynı yerde aynı şekilde gördüm ve gülümsedi bana yanına gidip özür dilemiştim 1 hafta önce sonra konuşmaya başladık 4 yıl oldu bu olay olalı 3 yıldırda sevgilim kendileri ( dediğim gibi 2. kes yazma zahmetinde bulunmadım kopyala yapıştır )

• zaten yolda 1 kez görüp beğendiğin kişiyi 2 kez biyerde daha yakın bir imkanın olduğu yerde görsen daha kolay olur tanışmak ama 1 kez görüp sonra hiç görmezsen sıkıntı işte o yüzden birdaha hayalimin kadınını gördüğümde yanına gitmek isterim

• 2 kez değil 20 kez görüp konuşamadıklarım da var spor vb yerlerde bu olay tam piyango vurması gibi bir şeydi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...