Kapat

Neden bakışmayı seviyoruz ve cesaret edip konuşma gereği duymuyoruz?

Ben genel de bakışmayı çok severim ama hiç bir zaman açılmamışımdır yani tanışmak istemiyorum siz cesaret edip hiç tanıştınız mı ve ya red yediniz mi?
Güncellemeler:
ben red edilmekten korkuyorum ve o yüzden sadece bakışıyorum
Ben genel de bakışmayı çok severim ama hiç bir zaman açılmamışımdır yani tanışmak istemiyorum siz cesaret edip hiç tanıştınız mı ve ya red yediniz mi?
cevaplarınız bekliyorum :)
Ben genel de bakışmayı çok severim ama hiç bir zaman açılmamışımdır yani tanışmak istemiyorum siz cesaret edip hiç tanıştınız mı ve ya red yediniz mi ?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü kahrolasıca bir egomuz ve asla ezilmesine müsade etmediğimız bir gururumuz var

0|1
    0|0
  • Güzele bakmak sevaptır bol bol sevap yüklenin 😜

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilimi hiç tanımıyodum evimin yanındaki pastaneye girdim telaşla orada mini minnacık sarışın bir şey ağlıyordu oturmuş ayakta baka kaldım benimde gözlerim doldu sonra pastanenin sahibi seslenmiş bana kız bile duymuş bakmış ben duymadım ama adam dürttü beni sonra çıkıp gitmiştim o kızı 1 hafta sonra aynı yerde aynı şekilde gördüm ve gülümsedi bana yanına gidip özür dilemiştim 1 hafta önce sonra konuşmaya başladık 4 yıl oldu bu olay olalı 3 yıldırda sevgilim kendileri

1|1
    0|0
    • özür diledim 1 hafta önce olanlar için yazamamışım ya :)

• bana kız davetkar baktı aslında yoksa ben hala çekingenim insanların geneline :) bide benim kız türk değil başını yakma mekanın sahibi babası falan çıkan :P asdjahsds

• hahahahha haklisin önce bir kontrol etmek lazım :D:D:D

• Bakılmalar sureklı oluyor ve bız kendımıze guvenıyoruz da onlara guvenmıyoruz. İimdi herkesın ıcınde bagırır cagırır işin yoksa ugras !!!

0|1
    0|0
  • Fönlü saçlarıyla, pür makyajlarıyla, topuklu ayakkabıları ve ellerinden hiç düşürmedikleri; sürekli birileriyle irtibat halinde bulundukları telefonlarıyla çok ulaşılmaz (!) görünüyorlar. Yerlerinde de durmuyorlar zaten, sürekli bir oraya bir burayalar. Oturup ağız tadıyla gözlerine bakıp, anlamdıramıyorsun bile..

İnsani melekeleri ve vasıflarını yitirmiş çünkü bunlar..
    Plastik plastik yaşıyorlar.

Gerçekten bir kadın gibi değiller, sadece -mış gibi yapıyorlar.

Şimdi kim uğraşıcak bu rehavet halindeki kadınla.
    Uzun iş, sıkılırım ben..

İsterse dünya güzeli olsun..
    . kimde değil.

Beni beğendiğin/sevdiğin halde, benimle dört duvar arasına kapanıp, hiç konuşmadan, arıza çıkarmadan, salak salak triplere girmeden bana dokunabilmeyi istemiyorsanı bırak, bu ritüel aklının ucundan dahi geçmiyorsa; yok.

Olmaz o iş..

Git, başkalarının kafasını. ik.
    Benim değil.

0|1
    0|0
  • Ayni durumdan muzdaribiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...