Kapat

Sevgi GS sevdiğim gibidir karşılıksız olmalıdır sevgi, değilse o sevgi değildir. Aranızda Sevginin tam olarak anlamıyla ne olduğunu bilen varmı?

Hayatta belli yaşlarda bende aldattım, 5 sene otelde çalıştığımdan ilişki sayım 1000 i aştığında elimdeki biriktirdiğim resimleri yakıp artık sadece o bir kişiyi bulma kararı aldım çünki kendimi fahişe gibi hissettim erkek olmama rahmen. Çok ucuz bir insanmış gibi her tatile gelenin üstünde yatacak kadar ucuz bu böyle devam edemezdi. Ama bunun avantajı şu oldu, hayatımda okadar çok kişiyle beraber oldumki artık sadece bir kişiyle şu ana kadar hissetmediğim hisleri tatmak istiyorum, sevgimi paylaşmak, Uludağa tatile gidip o soğukta yorganın altında sıkıca sarılıp tadını çıkarmak kadar güzel bişe olabilirmi? bir insan bukadar şey yaşamadıysa sadık kalması imkansız bunu yıllarca denedik yani hayatında bir modelle olmaış bir erkeğinb karşısına evlendikten sonra biri çıkıverirse hiç hayır diyemez çünkü daha önce görmemiş ve içinde kalmış, o konuda o yüzden yaşadıklarımdan utanmayıp yeni sevgilime daha çok güvence vermiş olacağım çünki artık tek istediğim hayatımın geriye kalan günlerini onunla paylaşmak.. bu dünyada benimle aynı seviyede olan bir kız varmı? onunla tanışmak isterim gerçekten.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklısın reyis bastan sona

0|1
    0|0
Yükleniyor...