Kapat

Bir kişiyi tavlama yönteminiz nedir?

bir mekandasınız ve çok güzel bayan ya da yakışıklı erkek gördünüz konuşmak yakınlaşmak istiyorsunuz ama nasıl?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek bir kızı tavlamak istiyorsa;

-Hem dış görünüşüne özen göstermeli
    -Özgüveni tam olmalı<- Gerginlik kabul etmez.
    -Kendinden emin olmalı
    -Göz teması kurar.
    -Eğer bakışına olumlu bir yanıt gelirse bakışlarıyla bir müddet sonra onunla konuşabilir...

Bir bayan ise

-Hem dış görünüşüne özen göstermeli.
    -Özgüveni ortalama düzeyde olmalı.
    -Eğer bakışlarına yanıt geliyorsa o bakışlara olumlu bir bakış ile yanıt vermeli...
    -Kız huzursuzluktan ziyade memnun tavrını bozmamalı ortam içinde, bu erkeğe ek olumlu yanıt olur...

Buna benzer şeyler işte.

cut.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyi tavlamadım bugüne kadar. Tavlamak içinde bişey yapmam. Beni kabul eden olduğum gibi kabul etsin.

0|0
    0|0
    • tabikide ama hiç tanımıyosun mekanda bakışıyosunuz o da seni kesiyo:)) gitmezmisin tanışmaya o mu gelsin istersin

• O gelsin tabi ben ne gitcem.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• valla bugüne kadar genelde onlar bana geldi :) ama hiç tanımadığım birisi ise tanışma ortamı yaratmaya çalışıp ortamda tanımak isterdim. zaten tanıdığım biriysede biyerde oturup gözlerinin içine bakarak açılırdım :)

0|0
    0|0
    • hadi ya hep seçildin yani iyiymiş valla:)) gözlerinlen anlamazsa eğer :)

• sadece bakmak değil gözlerinin içine bakarak duygularımı açardım :)

• çapkın birisin sen belli ne taktikler vardır sende:)) istediğini yap bu akıllan kızları alt edersin:))

• normal gidip kendimi tanıtıp beğenimi dile getiriyorum la. konusma adına yaklasabiliyosan insanlara ne dediğinin cok önemi yok. önemli olan yanına gidip konusmaya baslamak

0|0
    0|0
  • Ya o yakınlaşır ya da ben bir tık öteye gitmem

0|1
    0|0
    • :)) tamamda ya gelmezse ya elinden kaçırırsan

• Farketmez ki. O gelirse kendisi kazanır. Gelmezse ona muhtaç değilim. Kendime yeterim her zaman.

• Vur Kaç

0|0
    0|1
  • Hiçbir çaba göstermem bakmamda

0|0
    0|0
    • ama beğendiğin seni fark etmez o zaman. Onun tarafından fark edilmek istemezmisin

• Bakıp sıradanmı olayım yapmam bakınca bu sefer bu herkese bakıyordur diye düşünmezmi sadece gözüne bakarım sonra kafamı çeviririm yeter zaten ona

• aa evet tam bir kız düşüncesi doğru dedin. Çoğu kız anlar bu taktiğini ama ikinci bakışıda at ki kesin olsun:)

• Yetenegim yok

0|0
    0|0
  • Formulu olasada bizde yapsak

0|0
    0|0
  • gözlerinden kalbinin derinliklerine süzülürüm...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...