Bayanlar lutfen yardım edin?

Bir kizla tanistim daha 1 gün oldu tanisali görüştüm ben açıkçası benden hoslansigini düşünüyorum ve ona sordum bana karşı ufacık da olsa bir hoslanma var mi dedim bana
Bak ben kimseyr duygularımdan bassetmem yok ondan hoslandim sunu sevdim ws alisik degilim şu an bunu cevaplamakta sacma geliyor ondan cevaplamak istemiyorum dedi bune demek?

Güncellemeler:
Bir kizla tanistim daha 1 gün oldu tanisali görüştüm ben açıkçası benden hoslansigini düşünüyorum ve ona sordum bana karşı ufacık da olsa bir hoslanma var mi dedim bana
Bak ben kimseyr duygularımdan bassetmem yok ondan hoslandim sunu sevdim ws alisik degilim şu an bunu cevaplamakta sacma geliyor ondan cevaplamak istemiyorum dedi bune demek?
Yardim edin bayanlar yorum lütfen

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Hoslanmıyor olsa bunu direk söylerdi demekki sana karsı bos değil ama bunu dile getirmek istemiyor

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Neden istemiyor ilk gun olduğundan olabilir mi?

• Haha ben dedim ama hoslandim diye ilk günden

• Buda normal çünkü ilk adımın hep erkeklerden gelmesi gerektiğini düşünürüz :D

En İyi Erkek Görüşü

• Sabirli ol demek istiyor, önce kendini bir kanitla demek istiyor hacim. Kizlar ilk ve sonu sever, öyle birine benziyorda anlattiklarina göre. Iyi degerlendir, ona hissettir fazla yavsamadan simdilik ve hersey yoluna girer eminim. :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoşlanıyordur, ben de şu an çıktığm çocuğa söyleyememiştim hoşlandığımı

0|0
    0|0
  • Hoşlandım ama ilk dakikadan bunu söyleyip seni tepeme çıkarmak istemiyorum demek heralde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu tavırları adami öldürür bunların

0|0
    0|0
  • Acil kaç. Kezban detected.

0|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...