Yengeç erkeğii nasıl olur :))?

yeni tanıstgım adam yengeç burcu nasıldır sizce :))

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• bir yengeç erkeği olarak , sadığızdır sevildiğimiz zaman. bir başka kız kız arkadaşımla aramı bozucak diye o kızı dövmüşlüğüm bile var böyle ciddi bir sadıklık söz konusu ve genel olarak yengeçlerde bu böyle. cinsellikte evet , bizi doyurmak biraz zordur bu konuda haberin olsun... eve anneye , aileye çok bağlıyızdır fakat o yengeç erkeğini aldatırsan o erkek seni dövebilir bu riski göze alman lazım... şahsen beni aldatan eski kız arkadaşıma normal bir erkekle kavga ediyormuşum gibi kaşına yumruk atıp kafaylada burnunu kırmıştım yine aldatılsam yine yaparım :) sevdiğimiz zaman gerçekten tam severiz ve karşımızda ki insanı mutlu etmek için beyaz sarayın duvarlarını siyaha boyamayı bile göze alırız :) aslında çook iyi bir karaktere sahiptir genelde yengeçler ama aldatılma konusuna geldiği zaman ülkeyi bir süreliğine terk etmen lazım :)

1|0
    0|0
    • aldatırsam agız burun dalsın olur mu. cinselliğe düşkün olması benı düşündürüyor sadece

• ya ama ya ben ıstedıklerını yapamazsam

• bu kadar özgüvensiz olma lütfen :/ bizlerde insanız elbet :)

En İyi Kız Görüşü

• Iyyy nisamlimda yengec ve cok sinir ediyo bazen bos konusurlar ve bu beni cileden cikariyor cokta alingan mizmiz ama ama cok kiskanirlar benimki birazda maco ama guzel giyinirler birde yakisi kli olurlar

0|0
    0|0
    • hepsi uyuyor. cinselliğe düşkün mü peki

• evet cok duskun olurlar ama senin cesaretlendirmen lazim utangac olurlar ama senden o guveni aldimi durdurabilene askolsun yeni tanistiginiz icin sana tavsiyem eger askindan eminsen birazda zaman gectikten sonra ilk opucugu sen atabilirsin cunku cesur kizlari severler birde gercekten evlenilecek erkektirler benimki mizmizdir ama beni cok sever cokta sahiplenir bu ozellikleri butun kotu ozelliklerini siliyor baska sorun? ;)

• çok sağol canım :) cinselliğe düşkün olması beni sevmediği anlamına gelır mı peki

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Iyi olur iç organlarını çıkaracaksın kısık ateşde yarım saat kaynatacaksın tabi suyuna 2 çay kaışığı zeytin yağı ilave edeceksin

1|0
    0|0
  • Valla ben soruna bakarak cevap vereceğim. 2 tane kıskacı vardır. yan yürürler ve yengeçlerin erkeğide dişiside sulak yerlerde yaşar özellikle dere kenarlarında. Ayrıca yengeçlerin Kanı mavidir.:)

0|0
    2|0
  • Yengeç yengeçtir, yengeç erkeği güzel erkektir , bunlardan her yerde vardır oh be

1|0
    0|0
  • böyle kıskaçları var iki tane kabuğu serttir felan yani ha bide erkektir

1|0
    0|0
  • Duygusal ama bunu göstermez inatçı ve merhametli yalan söylemeyi pek beceremz

1|0
    0|0
  • Yengeç. erkeği. Pis. kıstıkır kankiiiiiii :)))

0|0
    0|0
  • Benim gibi olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok kıskanç ama çok sevilesi biridir :) sevdimi dibine kadar sever kul köle olur ve olunur :)

1|0
    0|0
  • Valla ben yengecim hic cekilmem yani erkegini dusenemiyorum :)))))

1|0
    0|0
    • nedenki :))

• Ahahaha gelinlik modellerini de arastir hemen he bide dugunune beni de cagir belki yengec bir arkadasi vardir :D

• tamam bacıkoo:D

• Başta çok duygusal oluyor bunlar, kıskanç olurlar kısacası iyiler..

1|0
    0|0
    • cinselliğe de düşkünler sanki :/

• Yengeç erkeğini de bulduysan, kaçırma derim sadık oluyorlar en başta değer verirler yani..

• ay inşallah canım

• Yok ya BN sanmıyrum yengeç erkeğin cinselliğe düşkün oldgnuu Benm burcumda yengeç boğayla btünlük sağlar:)

0|0
    0|0
  • sevdimi tam sever ve sadıktır ailesine eşine düşkündür sevgilm yengeç güzel yani :D

0|0
    0|0
  • Tut ve evlen derim ben :)

1|0
    0|0
    • o kadar mı ıyıler yaa :)) anlatsana biraz :)

• Unuttur sende. Alışkanlıklar 6-7 hafta sonra unutulurmuş. Eskiyse ve görüşmüyolarsa sorun yok.

• 3 ay gecmıs. inşallah ya hayırlısı :))

Yükleniyor...