Çok mu odunca yaklaşmışım?

Flört aşamasında olduğum kız benim bulunduğum şehire (kendisinde memleketi ama dışarıda okuyor) gelecekti. laf arasında müsait olursan görüşelim dedi ben de o zaman bir gelsin bakalım dedim o gün bu gündür soğuk davranıyor ilk kendi yazmıyor :( çok mu odunca davranmışım sizce?

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Ee yani öylemi denir kırmışsın kızı.
    Değersiz hissediyordur şimdi kendini.
    Hatta görüşmek istemediğini düşünmüştür ve kendinide yüzsüz olarak hissedip rezil oldum diye mesaj atmıyordur.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • harbi mi :D tam 1 hafta oldu ya yazmıyor :(

• Hala beklemeyimmi diyor yalnız harbi odunsun bilerek mi yapıyosun :D kızı istiyosan bekleme kaçan kovalanır taktiği kızda tutmamış işte bekleme at mesaj :D

• Eig için teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben olsam kızın yerinde aşırı hevesim kaçar. Sen tekrar bulusalım desen bile hevesim kırılmıştın coktan

0|0
    0|0
    • ama daha çok bağlanıyorsunuz böyle yapanlara?

• Kıvamında tutucaksın kızı terslemeden. Yani atıyorum flörtte bile cok iltifat etme kıvrandır. Senden iltifat duyma k isticek duruma gelene kadar. Ama bir erkek olarakta herzaman yanında Olacağını hissettir sözlerinle

• Sonra diyosunuz ki vay efendim niye ilk adımı hep erkeklerden bekliyosunuz. Al işte, bu yüzden.

0|0
    0|0
    • ama sizde böyle yapan erkeklere daha çok bağlanıyorsunuz haksız mıyım?

• öncelikle bu saate çoktan uyumuş oluyor. ikinci ilk adımı da her adımı da o attı şimdi de kendini çekti ben erkek olarak bağlandıysam kızlar da kesin bağlanıyorlar diye düşünüyorum

• Yanlış düşünüyosun demek ki herkes aynı olacak diye bir şey yok ayrıca..

• Yok canım ne odunu sen direk ormanı yakmissin

0|0
    0|0
  • kız çok bozulmuş gönlünü alırsın ama

0|0
    0|0
  • Biraz :/

0|0
    0|0
  • direk görüşmeyelim deseymişsin kıza daha net olurdun

0|0
    0|0
    • ya şu soktuğumun kaçan kovalanır taktiğini uygulayim dedim beceremedim

• :D mesaj at düzelt

Erkekler Ne Diyor 3

• Saka arasinda hadi gelmiyomsn sozun vardi buluscaktik falan de eyer trip atarsa ona bozulmstr çözülmek problem degl

0|0
    0|0
  • Sen mesaj at hani geliyordun felan de alirsin gonlun

0|0
    0|0
  • Boşver be kardesm. o. gün gelsin cicek acarsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...