İlişkiye başladıktan bir süre sonra sevgilim bana çirkin gelmeye başlıyor?

Evet bir süre sonra kendimi ondan üstün görmeye başlıyorum. Sonra terki diyar eyliyorum. Genelde kısa süren ilişkilerim oluyor. Çıktığım bütün kızlar tavlayana kadar mükemmel tavladıktan sonra aptal gelmeye başlıyor. Sizede böyle oluyor mu? Ey dişiler ve eriller..

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen kardesim ayarladiktan sonra ne kadar basit bir insanmis diyorum begenmiyorum baska tipsiz kizlar daha hosuma gidiyor :) Her gun ayni ekmek yenmiyor demek ki

0|0
    0|0
    • trabzon ekmeğinin arasına köy ekmeği koyup yicem yav

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgili olduğun insan, yani aslında ''sevdiğim kadın'' diye tabir etmen gereken kişiyi ''tavladığın'' sözcüğü ile anlatmandan sorunun ne olduğu, niye olduğu gayet bariz gözüküyor bence.

0|0
    0|0
    • Çözümün ne olduğunu bariz göstersen güzel olurdu bence

• aşka itimat etmem ki ben. hoşlantı sevgi beğeni değer vardır kendimce. daha önce bir çok defa bıktığım oldu niye bilmiyorum ama elde edene kadar ki çabadan haz alıyorum manyak mıyım ben :( :o

• Birine aşık ol da gör gününü o zaman ne diyeyim ki :) Bak bakalım vazgeçile biliniyor muymuş.

• O bana da oluyor ama iste yapcak bisey yok.

0|0
    0|0
    • Bu yüzdenmidir biz diğerleri gibi senelerce tek eşli kalamıyoruz? :o

• Biz yandik o zaman desene ;) ama yok gercek aski bulduysan cirkin hali bile sirin gelir sana.

• bizim işimiz zor valla :dd hayattan zevk almak için hep çabalamamız gerek. dd aşka itimat etmem ama. hoşuma giden kızı elde etmek için koşturmak kadar haz aldığım bişi yok :Ddd

• Bende de ayni durum soz konusu. Ama sadece ciktigim erkeklerde degil herseyde oyle. Mesela magazada gordugum bir kiyafet bana cok hos gelir onu almak isterim. Para biriktiririm ve alirim. 2 gun giydikten sonra sıkılırım ondan. Karakterimiz boyle yapicak birsey yok :)

0|0
    0|0
    • Lannn :D Aynen bak beni açıkladın. Herşeyde öyle uğraşıp çabalamak o kadar zevkli gelir ki bana. Hani o heves çaba çok güzel oluyor. Elde edince anlamını yitiriyor. Bu sonsuza kadar böyle mi olacak acaba. Evlenince ne olacak :S Karıcığım ben sıkıldım boşanak sdgdsgasdf :D

• Ahahaha:D O degilde boyle giderse evde kalacagiz biz haberin olsun :))

• kapıda kalmayız ya olmadı sana bir ben ısmarlarım geçinir gideriz :dddd

• sevdiğin için çıkmıyorsun, ondandır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cinsel birliktelik yasadiysan ilk zamanki heyecan kaybolur. ondan çirkin gelebilir

0|0
    0|0
    • Yaşamadan da aynı şey söz konusu yav :S

Yükleniyor...