Aslan erkeği hakkında bilgi ?

Bir aslan erkeğini nasıl etkilerim. Nelerden hoşlanır neleri sevmez. Nasıl davranmalıyım ona karşı. Nasıl kendimi fark ettirebilirim

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Ne biri Aslan erkeği mi dedi. Bavulum nerde mümkünse Dünya'nın bir ucuna kaçmak istiyorum. Ben hayatımda bu kadar zor karaktere sahip bir burç daha tanımadım. Hep onun dediği olacak bencil olurlar herşeyi onlar bilir. Kaç kızım kaç kurtar kendini. Bak madem farketmemiş koş durma. Düşman başına diyorum

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Evet cidden çok zor ama çok ilgimi çekiyor belki zor oluşundandır ama beni fark etsin istiyorum

• Valla Yürek yemişsin dostum sen:) ondan daha zor olursan farkedecektir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• aslan gerçekten egolu bır kısılıge sahıptır yönetıcı ruhlu oldugu ıcın bazı şeylerı veya kısılerı yonetmeyı gayet çok sever uzun sıyah saç ve sevımlılık hoşuma gıder sportıf kızlar çok ama çok çekıcı gorunur genelde evden ayrılmamayı severım ne olursa evde olsun hali başka sorular varsa açıgım :D

0|0
    0|0
  • Meydan oku kendisine =) Ya da meydan okuma sen ol. Yeterli olacaktır ;)

0|0
    0|0
  • İlginle.. İlgilen..

0|0
    0|0
  • et versen etkili olur:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim sevgilim de aslan. Çok yakışıklı oluyolar genelde ve özgüvenli baya da.

0|0
    1|0
    • Evet çok yakısıklı çok dikkat çekiyor ve eminim birisi kapacak onlardan once beni fark etsin istiyorum ama nasıl. Sen daha iyi bilirsin nasıl dikkatini çekebilirim

• Valla çok güzel olman gerekiyo.

• Sevimli yaratık

0|0
    0|0
  • Sks konuş.

0|0
    0|0
    • Bende öyle biri değilim oda değil

Benzer Benceler

Yükleniyor...