Nasıl yapabilirim?(daha önce sorulmus)?

Bizim sinifta hoşlandigim biri var ve Kürt. Sadece Kürtlerle arkadaşlik kuruyor nasıl iletisime gecebilirim?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kürtüm. Dolduruşlara gelme şöyle olurlar böyle olurlar diye arada. ürük çıksada çoğu prensipli kendi inandıkları şeye sonuna kadar giderler. cevsbına gelecek olursak biraz siyasetle ilgilen o seni bulur emin ol ,) gözlemlediğim kadarıyla biz doğu insanı siyaseti seviyorux. Kolay gele..

0|0
    0|0
    • Benim kurt arkadaslarimda var aile dostlarimizda var kaldıki ablamim evlenmeyi düşündüğü adamda kurt yani kesinlikle bir on yargim yok. Insanlari bu sekilde ayırmam ama hoslandigim kisi ayiriyor sanirim

• Yorumun için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Onun takıldığı biriyle arkadaş ol, sonrası artık çorap söküğü...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Diger insanlarin onu "oteki" olarak gordugunden endise ettigi icindir uzak durmasi... bence gidip nirmal bir sekilde konus... hatta de ki "benim. hic kurt arkadasim olmadi ve kulaktab dolma bilgilerle biliyorum... seni yakindan tanimak istyorum... tum onyargilarimi geridr birakarak seninle yargimi olustutmak istyorum"

0|0
    0|0
  • kürt türk yook artık bu bir sebep değil Türkiyeliyiz diyebilecek kadar eğitim aldık cahil değiliz..

0|0
    0|0
  • Bu nasıl sorudur?

0|0
    0|0
  • Öğrencen o kürtçeyi.

0|0
    0|0
    • Kürtce ogrenmekle alakali değilki neden bilmiyorum ama arkadaslarinida kurtlerden seçmiş hiç Türk arkadasi yok

• Kurt boregi ye...

0|0
    0|0
  • az dı hazdıkım 'de

0|0
    0|0
  • kürt mü bence o iş hiç olmaz boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...