Ne yapacağıma karar veremedim?

Benim çok önceden tanıdığım bir çocuk vardı sadece ismen tanışırdık ama sosyal medyadan takip ediyorduk birbirimizi. Askere gitmiş haberim yoktu askerdeyken yazdı bana bir süre konuştuk iltifat etmesi falan hoşuma gidiyordu ama dozunu kaçırdığını hissettim o yüzden uzaklaştım biraz, kendi kendine gelin güvey oldu karı kocaymışız gibi konuşmaya başlamıştı çünkü. Bu sırada da şu anki sevgilimle tanıştık konuşmaya başladık falan böyle olunca ben askerdeki çocuğa cevap vermedim bir süre zaten internetten de sevgilimle resimlerimizi gördü falan. Neyse bu bana tekrar yazdı, askerliği bitiyormuş İstanbul'a gelecekmiş görüşelim mi falan dedi. Aslında çok çok eskiden tanıdığım için görüşmek istiyorum ama görüşmeye gidersem de sevgilime ayıp olur bundan çekiniyorum. Sevgilimi alıp gitmeye kalkarsam da ileri geri laflar etmeye kalkacak ayarı olmayan bir çocuk çünkü. Ne yapayım karar veremedim?

0|1
04

En İyi Erkek Görüşü

• Git ve sınırlarını kalın çiz :D Çok fazla sürmesin buluşma işi, tavrını belli et yaa ne var bunda, sevgiline ayıp olup olmuycağını bilemem artık orasını sen bilicen

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Benim istediğim de o zaten, çünkü sevgilim de yanımdayken nasılsın canım falan gibi mesaj atıyor cidden rahatsız oluyorum herhangi bir niyeti olmasa bile. Gidip durumu anlatsam rahatsız etmeye devam eder mi sence?

• Rica ederim, iyi geceler :)

• teşekkürler eig için :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevgilin varken bu iltifatlar varken buluşmaya gidersen sevgiline ana avrat düz git daha iyi

0|0
    0|0
    • Kafamı karıştıran çok eskiden tanıyor olmam işte bilemiyorum o yüzden

• Tanıyorum zaten neden merak edeyim? Daha önce yüzlerce kez gördüm

• Anladım. Benim fikrim gitmen yanlış olur. Ben sevgilin olsam arıza çıkarırım öyle söyleyeyim

• kafana göre

0|0
    0|0
    • Çook yardımcı oldun sağol dostum :D

• Askerlikten olsa gerek diye düşünüyorum çünkü yıllardır tanıyorum böyle bişey olduğunu görsem muhabbetimi kesmiş olurdum. Karı koca dediğim de şu nereye gittin kimleydin ben tanıyor muyum kaçta geldin neden o saate kadar oturdun niye içiyosun içme demedim mi sana falan filan..

• ne olursa olsuın sevgilin varsa gidemezsin?

• Sen ne ayaksın diye sorarlar insana

0|0
    0|0
    • Niye eski bir arkadaşım sonuçta?

• Valla ne yalan söyleyeyim hiç ona yakıştırmadığım için aklım öyle çalışmadı hiç. Teşekkür ediyorum görüş için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...