Şu arkadaş ortamında tanıştık vb. O arkadas ortami nerede ve bu millet ruh eşini nasılda gidip buluyor?

Bir biz mi yanlis yerlerde dolaniyoruz kafamiza uygun insani bulamadigimizi mi saniyoruz yoksa oyle bir insan yok mu kdjfj

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Burayı dene

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Ruh eşine inanmıyorum ben eğer öyle olsaydı her iyi insanın karşısındaki ondan daha iyi olabilen bir olacak şekilde çıkardı karşısına ortam falan hikaye kader bir şekilde seni birine kapatıyor gerisi teferruat

1|0
    0|0
  • Valla acikcasi sabit ortam olursa eger zaten olmaz. fakat surekli devir daim olan bir ortamda olsan zaten yeni insanlarla tanisirsin. meslea en basiti latin danslarina basla ve dans gecelerine git cevren surekli genisler ve sende ortamin birini illaki bulursun

1|0
    0|0
  • Bizim arkadaşlarda sorun var bence. :)
    Aynı şeyi bende düşünüyorum. Herkes sanalda, ellerde tabletler, telefonlar. Kimsenin başını kaldırıp baktığımı var. :)

1|0
    0|0
  • çoğu yalan söylüyor nette tanışıyorlar nedense bunu söylemekten çekiniyorlar ne sorun varsa bunda anlamadım herkes kendi hariç nette takınlanları uzaylı sanıyor sende insnasın bende sende su içiyosun bende sende zıçıyosun bende neyse sakladıkları gibi birde arkadaşlarını p.. zevenklikle itham ediyorlar çoh ayıp çoh:/

0|0
    0|0
  • Merak ettiğim soruyu sormuşsun, yok mu bunun bir adresi falan? :)

1|0
    0|0
  • bunlar aslında gizli bir örgüt ve bizi almıyorlar oraya... şişman bencil pislikler :D:D:D

1|0
    0|0
  • Dünyalılarda iş yok kısmetini farklı gezengenlerde ara.

0|0
    0|0
    • sen hangisini terci ettin bari tavsiye ver yol ogret gidelim :D

• Ben plütonda takılıyorum garibimi dışlayıp duruyorlar teselli veriyorum şu an kendisine, oradan satürne geçecem halkaların üstünde buz pateni yapacam orada birileri denk gelir illaki:D

• Hersey nasip olmayınca beklıyoruz 🙏🙇

1|0
    0|0
  • bakmayla bulunsa

1|0
    0|0
  • Kaderin anlayamadigim noktalarindan biri maalesef

1|0
    0|0
  • O ortamı bulursan banada haber ver lütfen

1|0
    0|0
  • He ya :)

1|0
    0|0
  • teknosa da var

0|0
    0|0
  • benim ruh ikizim gerçekten ruh çünkü yok :D

0|0
    0|0
  • daha zamanın var sakin ol bekle bir süre daha.

0|0
    0|0
  • öyle insan varda işte onu bulmak zor,

0|0
    0|0
  • Haci hacıyi tekke de hoca hocayı Mekke'de bulurmuş yanlış yerlerde takılıyorsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• matematıgım zayıf formulu bulamadım :)

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...