Bir erkek karşı cinsin ondan hoslandıgını nasıl anlar?

BİR erkek karşı cinsin ondan hoslandıgını nasıl anlar. ve bir erkek sevdigi kıza nasıl davranır

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerden ve bakışlardan ilk seferde yakalarım. Eğer uygun görüyorsam kabul ederim. Görmüyorsam da uzaklaşırım. Aslında bizim toplumda seçen taraf kızlar gibi görünüyor ama işin aslı öyle değil gerçekte erkekler seçer. Tabi çıta bir hayli düştü ama benim çıta hala yükseklerde. Allah düşürmesin.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar nasıl anlıyorsa onlarda o sekılde anlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Kız hoşlandığını saklamaya çalışmıyorsa zaten herkes anlar herhalde ama gizlemeye çalışsa bile çoğu zaman anlaşılıyor. Doğal, rahat hareket edemiyor senin yanındayken ne bileyim. Bazıları aşırı derecede ilgisiz davranıyor, seni görmüyormuş gibi sanki. Bu da saklamaya çalıştığını gösterir.
    Eğer ben birinden hoşlanırsam belli etmemeye çalışırım her zaman, ama pek becerebildiğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Anlaması çok zor. Anlasa bile büyük bir ihtimalle geçici bir hoşlanma durumu çıkacak ortaya. Çün ki günümüzde herşey gibi aşk, sevgi çok yapmacık...

0|0
    0|0
  • Kadin istemedigi surece , erkek anlayamaz zaten :), erkek seviyorsa zaten naber nasil gidiyor diye lafa girer aksam da durmadan mesaj atar.

0|0
    0|0
  • erkekler biraz odun olur karşı cinsin ondan hoşlandığını anlamaz

0|0
    0|0
    • biraz mı D:

• yani biraz dediğim lafın gelişi öyle mesela ben birinin benden hoşlandığını 3 sene sonra falan analiz yaptığımda anlıyorum tabi iş işten geçmiş oluyor o zaman :D

• ona bakıyorsa ve gülüyosa ya da baktığımızda direkt kafasını çeviriyorsa :D

0|0
    0|0
  • ben anlıyamam malesef :(

0|0
    0|0
  • Gözlerini ondan ayirmayarak

0|0
    0|0
    • bu anlaması mı davranması mı :D

• Durmadan bana bakiyorsa

0|0
    0|0
  • durarak bana bakiyorsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...