Bir erkeğin bir bayandan hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Biri benden hoşlanıyor sanıyorum ama emin de değilim, arkadaşım şu an, yavşama filan yok ama, samimi davranıyor, o da benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım? Bir de beni yanlış anlar diye çok samimi olamıyorum, bazen soğuk mesajlar atıyor, bazen samimi çözemedim yani. Benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım, facede resimlerini beğeniyorum o da ben beğendim diye paylaşımlarımı beğeniyor, ama resimlerimi değil:(

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek bir kadına aşık oluyorum oldum falan demeden cok daha evvel kadın anlar hal hareket her turlu erkek kendını belli eder

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu direk ona sor sende hoslanıyorsan konuyu aç ama hemen brakma kendını :))

0|0
    0|0
    • ne diyeceğim, ben senden hoşlanıyorum mu diyeyim, ya benim manitam var derse g*t olup çıkarım, bir de aynı iş yerinde çalışıyoruz. Milletin diline düşerim:(

• O zaman bekle bakalım ne olacak :))

• senden hoşlanıyorum de baktın olmuyo kuzenim yazmışde kaç ordan snsnsm

0|0
    0|0
    • Çok çocukça değil mi

• Şaka yapmıştım :) bende yanlış anlamaz direk aenden hoşlanıyorum de utangaçlığın lüzumu yok :)

• bence erkek senınle sureklı konusuyorsa kıskanıyorsa sevıyordur

0|0
    0|0
    • Kıskanmıyor gibi, ama samimi bana karşı, fakat ben facede onun resimlerini beğeniyorum, o benim ayıp olmasın diye sanırım resimlerimi değil, paylaşımlarımı beğeniyor:(

• eee sonra, o da benimde iyi geliyor derse hoşlanıyor mu demek

• Götüne bakıyomu bakıyosa hoşlanmıyo yüzüne bakıyosa hoşlanıyodur

0|0
    0|0
  • Herşey olabilir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eksik olduğun bir konuyu (yani yardıma ihtiyaç duyabileceğin ) laf arasında söyle sana yardım etmeyi teklif ederse seni önemsiyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...