Soru detayda arkadaşlar. Lütfen seviyeli cevaplar verin?

Arkadaşlar bir erkek kaç ay bakar bakar da neden inkar eder? İnkar etmesine rağmen hala bakmaya devam edipte neden adım atmaz? Arkadaslarınızla boyle seyleri konusur musunuz? Arkadaskarı neden bakar? Amaç nedir anlayamadım çok sıkıldım artık hoşlanıyor mu, hoslanmıyor mu? Nereye kadar boyle bakacak bilmem. Fikir verin lütfen amaç ne olabilir.

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 5 sene otelde çalıştım uzman alanım insan ilişkisi, sen galiba çok güzel bir kızsın okuduğuma göre. En güzel kızların bir erkek arkadaşı olması bir çirkinden daha düşük neden dersen. Ben herzaman en güzel olana çıkma teklif edip 100% hepsi kabul etti. Çoğu erkek çok güzel kızlarda şansı olmadığını düşünüp biraz daha alt seviyeye elini uzatır böylece o çok güzel dediğimiz kızlar boşda kalır yani götleri yemiyor çoğunun oysa bana göre 2 kez gözüme bakan bir kızın yanına gidip yalandan olsada muhabbeti açmayı denerim... çünki biz nasıl bir sevgilimiz olsun istiyorsak sizde istiyorsunuz bu biolojik yapcak bişi yok :D yani senin soruna hoşlanıyor ama yemiyor bilgisiz ve olgun değil muhtemelen

1|0
    0|0
    • Bilgisiz değil kesinlikle okumus mesleğini eline almis bir insan yas bakimindanda olgun bir yasta. Ama nedense adim atmiyor. Aslinda öyle çok abartilcak bir güzelliğinde yok siradanim ama sanirim siz kizlarin vercegi tepkikeri bilmiyoruz diyorsunuz ya ondan korkuyor sapik muamelesi görürse mesleginden olur çünkü :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu bakma olayı hep 18-24 yaş aralığında mı oluyor? Çözemedim.

0|0
    0|0
    • Bakan kişi 25-34 aralığında ama..

• Soranlardan bahsediyorum.

• Orasını anladık. İmanıda anladığım için 18-24 yaş aralığını küçümseme iması yaptım bilmem anlatabildim mi?

• nasıl bir adım atmasını isterdin direk benimle çıkarmısın derse olurmu

0|0
    0|0
  • Çekingen olduğu için

0|1
    0|0
  • aklı karısıktır

0|0
    0|0
  • sevgilisi var mı?

0|0
    0|0