Ne zaman kızın elini tutarsınız?

Üçüncü buluşmamız, her gün konuşuyoruz güzel gidio ama elimi tutmadı, biraz az konuşan biri sonradan açılıo, sizce neyi bekliyor? erken olduğu için mi yoksa kararsızlık mı?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• aranızdaki uyuma ve yakınlaşmaya bağlı bence ikinizde karşıklıklı aşırı hoşalnırsanız ve sana saygı duyuyosa sen ona cesaret verdiğinde tutar amacı seni kullanmaksa sen hazır hissetmsende ilk buluşmada tutabilir

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • İşte kırılıyorum, konuşuyoruz buluşuyoruz flört ettiğimiz belli ama belki tutar sandım tutmadı

• elimi koydum yakına ama yok elini çenesine koydu izledi arada uzatsa da

• sen tut o zaman ne diyimm

En İyi Kız Görüşü

• Ciddiye alan. uzun iliski dusunen erkek ayaklari... belki de oyledir :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağlam atak yapacak dikkatli ol :) atak yapmıyo diye savunmayı ileri gönderme kontra atakla vurmayı hedefliyor ))) garanti ediyorum sana )))

0|2
    0|0
  • ilk buluşmanın ilk 30 dk kendimi ve aileleri kısaca tanıdık ikinci 30 dk biyerlerde gezdik 3. 30 dk boğaz manzaları bir yerde romantik anlar yaşadık 4. 30 dk yeter çok uzadı bu iş diye olağla olağlar hacı :D

0|0
    0|0
  • bence utangaç ve daha acemi gibi. Zaten sevmesen buluşmassın sevgiyi göstermeli her yandan

0|0
    0|0
  • ben 1. bulusmada tutarım

0|0
    0|0
  • ya çekinio ya da senden hoşlanmamış

0|0
    0|0
  • Sen hızlı gitsin diyorsun yani :)

0|0
    0|0
    • yok da hep hızlı tiplerle karşılaştığım için, iyi midir nasıldır bilemiyorum, o yüzden soruyorum, gidişat iyi mi

• Dengen şaşmış demekki ilk günden öpmeye kalkanları görünce geç olsun güç olmasın demişler iyi iyi böyle :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen tutsana nie ondn. bkliosnki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...