Neden zor beğeniyorum, etrafım kız dolu ama yalnızım ya :(?

Bir çok kız arkadaşım var ama kimseyi sevemiyorum, beni seveni veya yakınlaşmak isteyenleri ben sevmiyorum beğensem keşke, bu yüzden yalnızım :( Öneriniz var mı arkadaşlar?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Beklentilerini düşür biraz kimse mükemmel değildir. Ama bazense olmuyor işte ne kadar istesende vakti gelmemiştir belki de...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Karşımdakinden beklentim tabiki var ama yakınlaşmak bile istemiyorum ki, ısınamıyorum ilk görüşte.

• Öyle demek istemedim tabiki suç değil ama buna yoğunlaşmaşsaniz daha doğru düşünülebilir belki diye fikrimi belirttim.

• Peki teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazla secici olma sende. Once tani sonra sev.

0|0
    0|0
    • Önce görüntü olarak bir çekim olmalı, sonra tanımalı ondan sonra da sevmeliyim. Bu böyle değil midir. Ben ısınamıyorum bile.

• Insani guzelestiren giyimidir. Buyuk veya kucuk burnu kalcasi gogusu degil.

• Gerçekten bu yazdığına üzüldüm, ben kadınları asla seks objesi gibi düşünmem, gerçekten üzüldüm. Demek istediğim ısınmak, hani birini görürsün ve keşke bunu tanıma fırsatım olsa dersin ya benim istediğim de bu. Genelde dişarıda oluyor bu tarz kişiler ama gördüğüm kişilerle de gidip direk konuşamam ki, yakın çevremde ise hiç yok.

• Bu kadar kapatma kendini şans ver karşındakine :)

0|0
    0|0
    • Kendinimi beğenmiş biri değilim, hani o ilk ısınma dedikleri, elektrik saçmalığı olmadan yakınlaşamıyorum ki, ne yapmalıyım? Sonradan düzelir mi bu durum?

• Sabretmelisin. Akısına bırak herseyı

• Peki teşekkür ederim.

• Bu durum bende de var.
    Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • seçici olmak iyidir

0|0
    0|0
    • Seçiciyim ama yalnızım, ben ne eyleyim böyle seçiciliği :(

• Teşekkürler görüşlerin için.

• rica ederim