Kapat

TİYATRODA Bİ ŞEYLER?

Arkadaşlar tiyatro kursuna başladım. Uzun zaman sonra yaklasık 2yıldır ilk defa bir erkek bu kadar etkiledi beni. Hoşlanma değildir çünkü bir şeyler hissetmiyorum sadece beğenme diyelim. O da sahne etkinliklerinde bana hep iyi yorumlar falan yapıyo ama henüz çok diyalog kuramadık hemde hiç denilebilecek kadar... Ne yapmam gerekiyor.. Kendimi boşlukta hissediyorum bir erkek yaklasmadan ben yaklasamam 19 yasıma geldim böyleyim yani küçüklğümden beri... Ne olur yardım edin taktik verin beyler özellikle siz?
Güncellemeler:
ARKADAŞLAR TAVSİYE LÜTFEN :(

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Tiyatroo ozgurluktur. Gecen yil teknik ekipteyken odul almistim. Bu sene oyuncuyum. Senin konuya gelince oyunculuk ve oyun hakkinda mubabbetler ac. Film hakkinda konusurken sn sohbete karis. Eminin karsiliksiz kalmazz

0|0
    0|0
    • Okuldan bir kaç kız arkadaşımlada konustuk konuyu çocugun sevglisi oldugundan bile şüphelendim, kursta herhangi bir kızla yakınlıgı yok hani öyle bir kaç tip var kızlara gevsek davranan bu hiç öyle değil aynı yerde oturuyomus bir gün minibüste karşılaştık selam veremedim dilim tutuldu o da başka bir gün hatırlattı öyle bende üzüldüm. Adım kezbana çıkıcak... Onun tiyatroda profesyonelleştiğini söyleyebilirim bayagıdır gidiyomus benimse ilk yılım, derslerde uzak oturuyo zaten en arkada grup çalısmalarımız dısında muhabbetimiz hiç yok..

• Peki çok teşekkür ederim denemeye çalışıcam.. :)

• :) her zaman

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Tiyatro dedin de aklima geldi youtube dan vga tiyatro yazip ilk bastakini izlesene 7.30 dan sonraki sahne benim bkalim begenecek misin. lutfen kirma beni

0|0
    0|0
  • Nasil bir bayansiniz guzelseniz sikinti yok sizle ilgileniyor mu bu kişi

0|0
    0|0
    • İnanır mısın tip olarak birbirimize benziyoruz onunla, güzelim diyemiycemde o ben dahil kızlarıla ilgilenmiyor kurstan sevgilisi mi var acaba kişiliği mi bu bilemedim

• a yok artık :D

• Niye ya kadinligini kullan işte dinsizi bile imana getirisiniz siz kadınlar yeterki isteyin parmaginizda oynatirsiniz isterseniz bir erkegi :-D

• Eğer erkekte çekiniyosa beklersiniz öyle karşılıklı :)

0|0
    0|0
  • ondan haşlandıgını hareketlerle belli edip sana yaklaşmasını ve farketmesini sağlayabilirsin...

0|0
    0|0
    • Hiç konusamıyoruz ki çok uzak bir dünyada sanki..

• göz kırp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...