Kapat

Biri bunu neden yapar allasen?

Bir çocuk var ve gözü sürekli siz de siz nerdeyseniz o tarafa bakıyor eğilip bakıyor her türlü yani hatta sizin bakmadığınız zamanlarda bile bakıyor sürekli burnunuzun dibinde bitiyor ama bu çocuğun konuştuğu bir kız var yani flörtleştiği çıkmıyorlar ama konuşuyorlar sizce bu çocuğun amacı ne konuştuğu bir kız varsa neden bakıyor

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyordur digerini sevse sana asla bakmaz ya da sen hayallerindeki o guzel sevgilisin onun için

0|0
    0|0
    • son söylediğini anlamadım sen hayallerindeki o güzel sevgilisi onun için derken?

• Bazen böyle ne yaptığını bilmeyen embesiller çıkıyor boşver sen onu hayatını kurtar derslerine çalış devir kötü her koyun kendi bacagindan asiliyor ailede bir yere kadar ne yaparsan kendine yaparsin okey saygilarimla hanimefendi ;-)

• soruyla çok alakasızdı ve hayat dersleri için sağol ama bunları ben de biliyorum

En İyi Kız Görüşü

• adam pislikmis.. hem biriyle konusuyo hem sana bakiyo.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• çorba suyunun suyu gibi oldu:)

0|0
    0|0
  • Seni seviyordur ama hiç sana garanti yani sevdiğini gösteren bir söz felan dedi mi? Ona göre yorumlamam gerekecek

0|0
    0|0
    • Belkide flörtleşmiyordur sen yanlış anlamış olabilirsin... Arkadaş da olabilirler ve kesin gözü sende eğer adam değilse 2 kızı sever...

• Hatayda mı yaşıyorsunuz?

• ne diyon ak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...