Bu cocuk salak mi?

Ben bir spor etkinliginde yiyecek icecek kuponu satarken görmüs beni ismim yaziliydi faceden ekledi beni. Hemen yazdi cok tatlisin demeler felan. Bulusmak istedi redd ettim. Gene yazdi felan hep bulusmak istiyodu evlenmek istiyo kiz ariyo kendisi :D ben 22 o 26. Neyse ben buna daha yazmadim sonra birgun ben otobus beklerken indi tam karsimdan bakmadim yuzune hemen faceden yazdi nereye kiz diye. Cvplamadim. 1 ay sonra gene yazdi bu sefer yazdim bende gene bulusma konusunu acti gene redd ettikten sonra bir kac gün yazdi dahada yazmiyo :D gene yazar mi ki haha yoksa baska birini mi buldu
Güncellemeler:
Merak ettigim bir erkek niye böyle yapar ki bir yazar bir yazmaz 😄

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• Bence sakin buluşma. Tek derdi bulusmak gibi geldi bana :/

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Tipik bir kezbansın kusura bakma. Ilgisi hoşuna gitmiş ama nedense yüz vermemişsin. Şimdi çocuk yazmayınca içten içe merak ediyorsun birde üstüne üstlük "acaba bu çocuk salak mı?" diye burada millete soruyorsun. Ha bide her cümlenin sonuna "haha" yazma iticiliğinde ayrı bir olay. Haha !

0|5
    0|0
    • Haha!!!

• Ha yani sen üzmek için reddediyorsun yani? Sorun bir kızı ya da erkeği üzmek değil burada kardeşim. Senin tavrın. Ama şu son yorumunda da haksız olmadığımı göstermiş oldun. Ağır kezbansın, böyle de devam et...

• Hanzo kafa isine bak sen

• Adam bikmis senden baktin cevap vermeyince. ne bekliyodun bir omur pesindemi kosacakti

0|0
    0|0
  • Elemana helal olsun. Adamsa daha yazmaz. Eğer yazarsa bil ki adam değil.

0|0
    0|0
    • Yav he he konusacak kiz ariyo ne adamligi ya. Facede sürekli kiz ekliyo

• O zaman sende işine bakacaksın.

• elemanda surat kösele gıbıymıs
    ben bıkere reddedıldımmı bıdaha osemte bıle ugramazdım :D

0|0
    0|0
  • Ya rahatsız oluyorsan engellesene? Niye diretiyorsun?

0|0
    0|0
  • Senin de hoşuna gitmemiş değil hani ;)

0|0
    0|0
    • Yok be gitmedi hosuma ama böle israr etmesi komik oluyodu ben redd ettikce anlamiyodu bende tabi ciddiye almiodum haha

• O zaman dikkat et kendine takıntılı birine benziyor çünkü..

• Sevdiginden degil iste takintili dedign gibi

• salaaakkk

0|0
    0|0
  • Bence sende bir gariplik var madem iatemiyorsun silersin olur biter ne dengesiz bir tipsib sen okdar ki tanidim srnin gibi dengesizi ni gormedim

0|0
    0|0
    • Vallaaa mii hep siz erkekler mi yapcaksiniz

• Benim elime duseceksin ki sen esekten dusmesi cevirsem seni bulmus salagi elibde oynatiyor

• salağın önde gideni. yüzsüz. onursuz. bu kadar ısrar niye acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• salak harbiden baksana

0|0
    1|0
    • Yazsa ya keske ciddiye almiyodum hosuma gidiyodu :D

• Sen alismissin ve istiyosun cocugu bence

0|0
    0|0
  • sen kaşınıyomusun?
    hem bulusmak istiyosun hem merak ediyosun baskasi var mı diye?

0|0
    0|0
    • Bulusmak istedigmi nerden cikardin ya nerenle okuyosun haha

• istemiyosun olacakti o *
      yoksa mantikli olmaz yazdigim seyin

• Yok benim merak ettigim bir erkek neden bir yazar bir yazmaz baska biri bulduda mi yazmiyo demek istedim merak ettgmden degl

Yükleniyor...