Askerdeki erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum?

Arkadaşlar izne geldiğinde vericem hediyeyi ama ne alsam yani atkı mı örsem onu içeriye sokabilir mi sıkıntı yaşar mı tedirginim bu konuda. Sigara kullanıyor acaba zippo mu alsam hep kullanabileceği bişey ama onu içeri sokabilir mi o da var lütfen yardımcı olunn

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Askeri malzemeciden küçük çarşı defteri al. Her sayfasına sadece kendi fotoğraflarndan olan mini bir albüm gibi yap. Ve fotoğraflarida öyle bir çekilki etkilensin garibim. Mesela beraber en çok gittiğiniz mekanlardaki fotoğraflarınız olabilir. . ya da onun yokluğunda günlerini nasıl geçiriyorsun en çok. Bununla alakalı fotoğraflarda çekilip , o çarşı defterinin içine sayfa sayfa yapştr. .. ★ Bence çok anlamlı ve etkileyici unutulmayacak bir hediye olur ♥

0|0
    0|0
    • Bu söylediğini günlük tarzı yapıp tezkeresini aldığında vermeyi düşünüyorum

• Karar senin. Mutluluklar dileriz bizde bir ömür inşallah

• Allah razı olsunn

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• zippo alma sıkıntı çıkartırsın sevgilinin başına kıramıcağı birisi çakmağı hediye ister o da sevgilimden hediye diyip vermemek ister sonrasında ise arkadaşı darılır çünkü klasik bir yalandır hediye diye.
    sen daha soyut bir şeyler dene bence.

0|0
    0|0
  • Sen erkek arkadaşını sevmiyorsun galiba! ne zippo mu? içmesin sigara ne gerek var. sen ona o parayı harcayana kadar yakınsa yanına git. uzaksa izne geldiğin de onun için özel bir zaman ayır eğlenin.

0|0
    0|0
  • Askerden yeni gelmiş biri olarak... ona seni hatırlatacak bişey al bence

Cingıl bells inşallah

0|0
    0|0
    • nasıl bir şey mesela

• Fotoğrafları okumasını istediğim bir kitabın arasına koyup güzelde bir not yazıp kargoyla göndermeyi düşünüyorum

• Kargoyla gönderme. Sadece ptt kargoyla gönderebiliyon ve ona ulaşana kadar elli kişi açıp karıştırıyo içinde ne var ne yok diye. Bana gelenler x ray den bile geçiyodu

• Askerdeyse bir hafta sonu yanına git hediye sende ;)

0|0
    0|0
  • at al

0|0
    0|0
  • şişme bebek :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...