Kapat

Çok yardıma ihtiyacım var yardım lütfen?

hoşlandığım çocuk cok az mesaj atıyo 2 gundur yazmıyo hatta numaramı ıstemıstı bnden bnde vermstm ama yazmıyo neden boyle yapıyo anlamyrm.. bana ilgisi var ama neden konusmuyo sizce tesekkur ederım sımdıden...
Güncellemeler:
ben mesaj atmalımıyım sizce _?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• sen yat kalk şükür et. e numaranıda vermişsin. çantadasın niye atsın. ne için atsın. seni tavlamaya mı çalışcak, degilll. ee niye atsın. canı ne zaman isterse o zaman atar. benimde bir kız sevdigim vardı. ona bunu söylemedim ama o hissediyodu benim onu sevdigimi. herşey gayet guzel gidiyodu. çok mesajlaşmasakta ama en azından kısa kısa teşekkür mesajları atıyodu. şimdi memlekete gitti geldi. hoşgeldin mesajı attım ona bile cvb vermedi. faceden yazdım onada cvb yok nedir bu sence o zaman. sen cvbla bunu da. bir kız olarak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence çekinio olabilir diiicem ama nr istemezdi Çekingen olsaydı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Alakası şu erkek bu metodu uygulayarak kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp seni kendisine bağlar çeker yapmista zaten teorik açıdan bakılırsa kızlar genelde ulasamadigi erkeğe yaklaşmak daha çok ister anlican ufaklık

0|0
    0|0
  • iyi taktikmiş, baksana seni sıkıntıya sokmuş. Bende aynısını yapıyorum günde 5 defa arıyor beni bazen kasıtlı cevap vermiyorum. sende yap işe yarar.

0|0
    0|0
    • :) :) neden boyle seyler yapıysnzki

• Zamanında bana çok yaptılar şimdi hiç bir bayanı umursamıyorum benim ki bu sebepten.

• Mesaj at hayirdirla derdin ne senin mesaj atmiyorsun de;) biraz mizahlama yap

0|0
    0|0
  • cesur ol hemen at bı mesaj derdı neymıs ogren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...